lekarz Marta Kochanowicz

Bardzo polecam Panią doktor , super podejście do pacjenta ;) pełen profesjonalizm , poświęca tyle czasu ile trzeba nawet na nfz

Bardzo dobra lekarka pomogła mi w podczas Mojej ciąży ,dobrze operuje USG i stawia dobre diagnozy polecam jako Bardzo dobry lekarz

Wspaniała Pani doktor bardzo mi pomogła w czasie mojej ciąży ,dobrze pracuje na USG i pomaga rozwiązywać problemy

w końcu rzetelna i profesjonalna opieka ginekologiczna w Kędzierzynie Koźlu! pani Doktor konkretna i jak mówiłam profesjonalna, przemiła i indywidualnie podchodzi do pacjentek! jestem zachwycona i serdecznie polecam!