Lekarze Kędzierzyn-Koźle

{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia duża wiedza i podejście do pacjenta az milo isc na wizytę oby więcej takich lekarzy
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Agnieszka Ledniowska

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog

Estei Gabinet Kędzierzyn-Koźle
Matejki 18
Kędzierzyn-Koźle

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jacek Wierzyński

Laryngolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

właściwy człowiek na właściwym miejscu, ulubiony lekarz mojej córki, którą leczy od kilku lat na przewlekłe zapalenie zatok, tylko on jest w stanie opanować potworne bóle głowy u 14 latki, gdy ma akurat nawrót choroby,zawsze mogę na niego liczyć, gdy dzieje się z nią coś złego,pierwszy lekarz z POWOŁANIA którego spotkałam w życiu

lek. med. Anna Łuczyńska-Sopel

Otolaryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Franklina Delano Roosevelta 3
Kędzierzyn-Koźle

Polecam pani doktor kompetentna,otwarta dla pacjenta i jego opiekuna .Jest to osoba miła i życzliwa,bardzo dziękuję za opiekę nad moją córeczka,która dziś wyszła ze szpitala po usunięciu migdałka i przycięciu dwóch bocznych. Zawsze mogłam na panią liczyć ,pani doktor jest sympatyczna i pomocną 🙂♥️ Polecam ,taka lekarka to naprawdę rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Wawrzyczek

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Danuta Gmyrek

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

lekarz Barbara Baranowa

ulica Smolenia 3/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania. Życzliwa, serdeczna, ludzka. Ma ogromne doświadczenie i wspaniałe podejście do dzieci. Bada bardzo dokładnie, wszystko analizuje. Pomocna w każdej sytuacji. Nawet zdarzyło mi się zadzwonic jak była na urlopie, przeprosiłam i chciałam zakończyć rozmowę, a Pani dr na to, ze przecież może spróbować pomóc na odległość. I oczywiscie pomogła. Ma niesamowitą pamięć. Dla mnie IDEAŁ!!!
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Neurolog dziecięcy
                                       dr n. med. Olga Milczarek

dr n. med. Olga Milczarek

Neurolog dziecięcy, Neurolog

ul. Mikołaja Goltberga 3b
47-206 Kędzierzyn-Koźle

Do Pani doktor chodzę z synem do SCM clinic. Nie zagłębiając się w szczegóły, bo nasz przypadek jest dość złożony , mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że mieliśmy szczęście na nią trafić. To pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował naszego problemu, co więcej zaproponowała konkretną terapię i omówiła, na czym będzie polegać. Małymi kroczkami są już pierwsze efekty leczenia, więc jestem dobrej myśli. Dodatkowy plus za super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam. Nie trzeba wszystkiego dopytywać. Lekarz wszystko wyjaśnia zrozumiale, jak przebiega leczenie, na czym polega choroba co może się dziać itd. Badanie jest dokładne i diagnoza u nas zawsze trafna w 100%. To samo z lekami, zawsze dobrane idealnie i od razu widać poprawę. Fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Banaś-Cebula

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pełen profesjonalizm i empatia wobec pacjenta.Pani Doktor w dostępny sposób potrafi wytłumaczyć związki przyczynowo-skutkowe schorzeń oraz zaproponować różne alternatywy profilaktyki oraz leczenia.Rozległa wiedza dotycząca nie tylko chorób oczu pozwala na rozszerzenie diagnostyki w kierunku innych schorzeń.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ida Posiadała

Limanowskiego 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy lekarz pediatra z jakim mieliśmy do czynienia, wspaniałe podejście do dzieci i niespotykane w XXI wieku zaangażowanie w wykonywany zawód, mnóstwo serca i cierpliwości, dobre diagnozy, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Dariusz Olszański

Chirurg stomatolog

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

W końcu trafiłam na stomatologa z podejściem do pacjenta, do tego najlepszy chirurg, dokładnie tłumaczył co będzie robić.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Kliniczny Oddział Położniczo-Ginekologicznegy z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Roosvelta 2
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mariusz Lipka

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Ignacego Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zespolony
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Marta Kochanowicz

Spółdzielców 4a/2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz - profesjonalista z powołaniem, a do tego miła, spokojna, rzeczowa. Coraz mniej takich lekarzy. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina Malina

lekarz Tomasz Wantuła

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dokladny i cierpliwy specjalista. Przed postawieniem diagnozy przeprowadza dokladne badania oraz dokonuje bardzo szczegolowej analizy.Nie wykazuje pospiechu i pochopnych decyzji.Godny zaufania i polecenia.Pacjentka - Liliana W.
Opinia dodana przez: Liliana Waz

mgr Bartosz Bomba

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Reha-Bom
Poziomkowa 13
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!