Lekarze Kędzierzyn-Koźle

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Helimed Diagnostic Imaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa NZOZ HELIMED Centrum Urologii
ulica Cicha 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lek. dent. Agnieszka Karoń

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor jest genialna! Dziś byłam u niej z moim 5-latkiem, który zwijał się z bólu zęba. Weszłam z marszu, nie umówiona. Pani Doktor przyjęła bez problemu. Mimo krzyków i próby ucieczki mojego dziecka, bardzo cierpliwe, miło i cieplutko do niego podeszła. Cała wizyta przebiegła dość szybko :) Wracamy za 2 tygodnie na kolejną wizytę :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

dr Grzegorz Ledniowski

Urolog

Medycyna
Aleja Jana Pawła II 74C/15
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Polecam tego lekarza. Pomógł mi z moim problemem. Leczenie przyniosło efekt, objawy ustąpiły, znów jestem zdrowy.

lekarz Piotr Szwach

Neurolog

Platanowa 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Mam pilne skierowanie do neurologa,pan rejestrujący pacjentów podał mi datę na listopad 2023.Wcześniej leczyłem się u pana doktora, jest dobrym fachowcem w swojej specjalizacji i chciałbym kontynuować ale nie mogę.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maciej Pozowski

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Falck Medycyna Region Opolski
ulica Mostowa 30B
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały człowiek. Miły ,z dużym poczuciem humoru.Empatyczny.A przede wszystkim KOMPETENTNY,a takich lekarzy szukamy.Polecam dr Pozowskiego z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Duda

Psychiatra

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy psychiatra z którym miałem do czynienia. Doktor Duda był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu, gdzie otrzymałem dobrą diagnozę oraz rozwiązano mój problem. Niesamowicie sympatyczny oraz dyspozycyjny, skłonny do współpracy na korzyść pacjenta bez utrudnień, dbający o najmniejsze szczegóły. Umiejętnie wytłumaczył mi proces leczenia, dopasował leki i w przeciągu miesiąca hospitalizacji ogromnie poprawił mój stan zdrowia oraz jakość życia.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Zbigniew Szczepanowski

LASER-MED
Korfantego 21
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za odważne,przemyslane i nowoczesne podejście do sposobu leczenia mojego męża. Jednocześnie jako człowiek otrzymałam od dokora czas na rozmowę w bardzo trudnej sytuacji.Polecam każdemu tak zaangażowanego,pełnego empatii i zrozumienia lekarza wobec pacjenta i jego rodziny.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Iwona Wilgorska-Dorau

Dermatolog

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniała lekarka. Zna się na rzeczy. Dokładnie wytłumaczy co to za choroba i jak się ją leczy. Przepisuje skuteczne leki. Polecamy
Opinia dodana przez: Marian i Zofia

dr n. med. Jacek Kowalczyk

Internista, Kardiolog

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

lekarz Małgorzata Oczoś

GO-Med
Husarska 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

w gabinecie zostałam załatwiona kompleksowo,USG ginekologiczne,USG piersi,wizyta trwa doś długo,można o wszystko zapytać,rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzi p.doktor są wyczerpujące temat.Gabinet jest dobrze nowocześnie urządzony i wyposażony.

lekarz Ewelina Skupińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Rodzinna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna nr 1
Ludwika Waryńskiego 3/1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

lekarz Mirosław Wróbel

Radiolog, USG

LASERMED
Korfantego21
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Mirosław Wróbel jest radiologiem - ja skorzystałem z usługi diagnostycznej, zleconej przez innego lekarza, stąd w punkcie 5 i 6 podałem odpowiedź "przymusową". Do rzeczy. Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagało badanie - nie odczułem, że się śpieszy, choć byłem ostatni. Doktor Wróbel jest w mojej ocenie uprzejmy i profesjonalny. Będę go polecał swoim bliskim i znajomym. I na koniec: do doktora Wróbla rejestruje się na konkretną ...

lekarz Andrzej Marcyniuk

Internista, USG

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie. lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania. Posiada nowoczesny sprzęt. Polecam

lekarz Czesława Osińska

Wenerolog, Dermatolog

Piotra Skargi 1b lok. 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Bylem mile zaskoczony, wszystko jak powinno byc.Polecam

Andrzej Drukowski

Pryw.gab.okulistyczny Komputer.bad.wad Wzroku Drukowski A.lek.okulista
Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania, kompetentny, odpowiednie podejście do pacjenta. Umiejętnie tłumaczy chorobę i sposób postępowania po operacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Mirosław Michalak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" L.Osiński,B.Pyzik-Osińska spółka jawna
Romualda Traugutta 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz trafnie stawia diagnozy :) Nigdy nie zawiodl ani w swojej specjalistyce ani jako lekarz pierwszego kontaktu za czasow dyzurow.

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Dariusz Szymański

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

U tego lekarza leczyłam się kilka lat temu i wspominam to bardzo pozytywnie. Pamiętam kiedy pewnego dnia obudziłam się z ostrym bólem brzucha to udałam się do swojego lekarza rodzinnego a on mnie skierował do wewnętrznego w szpitalu. Tam dowiedziałam się że nic mi nie jest (i tylko udaję) i przepisał mi ranigast. Dopiero obecny już mój mąż sam stwierdził, że nie będzie takich "głupot" słuchać i sam mnie zabrał ...