Lekarze Kędzierzyn-Koźle

lekarz Gabriela Krajuszek-Schatt

Archimedesa 15
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor stawia zawsze dobrą diagnozę, ma sporo wiedzy, jest kompetentna i uprzejma. Takiego Lekarza pierwszego kontaktu życzę wszystkim z całego serca. Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

lekarz Bożena Wąsiak

Neurolog

Racławicka 13 lok. 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Mam nadzieję, że ta informacja otworzy oczy pacjentom Pani "doktor", która niestety "leczyła" mojego brata. Bez niezbędnych badani, na podstawie wizji lokalnej i informacji, że brat ma omdlenia stwierdziła u niego padaczkę. Brat dostał psychotropy. Przyjmował je przez 6 miesięcy! Czuł się po nich tragicznie. Miał stany lękowe, które przeradzały się w agresję. Nawet po wykonaniu badań specjalistycznych, rezonansu magnetycznego. Pani doktor stwierdziła padaczkę pomimo faktu, że wyniki badań były ...

lekarz Małgorzata Oczoś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska GO-MED
Krasińskiego 7/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie polecam . Pani doktor podchodzi po ludzku do pacjentki. Jest miła i zaangażowana w pracę . Rozumie wszelkie obawy i stara się zminimalizować stres związany z porodem do minimum . Bardzo dziękuję za opiekę :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ewa Babińska

Ginekolog położnik, Cytolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
47-220 Kędzierzyn-Koźle

pani doktor prowadzila moje 2 ciaze, mam do niej zaufanie jednak denerwowało mnie to, że za usg robione w szpitalu czy wypisywaniu chorobowego brala takie same pieniadze jak za wizyte w gabinecie, w szpitalu interesowala sie mna, odwiedzala, jednak za rozmowe o wakacjach w cieplych krajach z kolezanka w sali podczas cc mialam ochote ja udusic,/ chociaz moze dlatego ze podczas pierwszego cc dr mazik i strzalkowski puscili mi muzyke ...

mgr Łukasz Baran

Fizjoterapeuta, Masażysta

Orthoreha
ul. Koszykowa 23
Kędzierzyn-Koźle

Pan Łukasz leczy moją Mamę, lat 58. Ma zwyrodnienie stawów kolanowych, od lat ma z nimi problem. O Panu Łukaszu dowiedzieliśmy się z tzw. "poczty pantoflowej". I się nie zawiedliśmy. Już po paru wizytach ból kolan znacznie się zmniejszył. A później w ogóle ustąpił. Kulturalny, miły, z szacunkiem odnoszący się do starszego człowieka, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania Mamy. Gabinet przy ul. Koszykowej przyjazny dla pacjenta. Z Mamą polecamy gorąco ...

Robert Warnecki

Ortodonta

LASER-MED
Korfantego 21
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Warnecki najlepszy, u córki ustawił zęby idealnie, a poprzednich pięciu ortodontów kazało wyrwać 2 zęby dolne i dwa górne. Obecnie jeżdżę do doktora z synem. Doktor jest zawsze w fartuchu, czasami bajkowym dla dzieci , wystawiane są paragony, nie traci czasu na zbędne gadanie, całkowicie skupiony na pracy. Co tu więcej pisać jest po prostu NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jest tylko 5 gwiazdek a zasługuje na dużo więcej.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Wojciech Wiśniewski

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Faktycznie doktor jest sympatyczny, ma poczucie humoru, wizyty wspominam ogólnie bardzo dobrze, mało stresujące. Jednakże mam kilka zastrzeżeń co do sposobów leczenia Pana doktora. Doktor lęcząc kanałowo mojęgo zęba nie wypełnił wszystkich kanałów. Po latach oczywiście zęba straciłem bezpowrotnie. Ta sama sytuacja przytrafiła się mojej mamie, która też była pacjentką Pana doktora. Kiedyś pamiętam, pytałem doktora (widząc zdjęcie RTG) czy tak może być, że nie wszystkie kanały są wypełnione, odpowiedział, ...

Jacek Mazur

Poradnia chorób sutka
Kędzierzyn-Koźle

Leczę się już u pana doktora ok.10 lat na początku prywatnie teraz normalnie na NFZ i nigdy nie pokazał mi różnicy w wizycie.Zawsze miły i uprzejmy.Dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki i nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić do innego lekarza.Ufam mu w 100% i poleciłabym każdej kobiecie bez zastanowienia a na pewno kobietom ciężarnym bo żaden inny lekarz nie zajął się mną w ciąży tak jak pan doktor Jacek.

lekarz Elżbieta Stepień

Ortodonta

47-224 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo jestem zadowolony. Doktór sprawia wrażenie jakby z pasją podchodziła do całej roboty. Jestem po aparacie stałym i nie mam się do czego przyczepić. Polecam

lekarz Tomasz Świątkowski

Gastroenterolog

Damrota 21a lok. 2
Kędzierzyn-Koźle

To wspaniały lekarz, który uratował mi życie. Dziękuję, jest Pan doktor rewelacyjnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Kędzierski

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pan doktor bardzo nieprzyjemny. Zupełny brak zainteresowania pacjentem i objawami choroby. Całkowita ignorancja, brak szacunku oraz zainteresowania. Niestety ale tacy ludzie nie powinni przyjmować ponieważ nie chcą pomagać a tylko jak najszybciej pozbyć się pacjentów.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Małgorzata Szymczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Garncarska 3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest wspaniałą lekarką, można na niej polegać. Doradzi, wytłumaczy, pomoże. Była bardzo miła. Można powiedzieć, że jest z niej „stara wyga”, zwyczajnie ma ogromne doświadczenie.

lekarz Renata Olszanecka

Przychodnia Lekarska Kędzierzyn-Koźle
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor leczy moich dwoje dzieci. Zawsze podczas wizyty jest przygotowana i pamięta problemy zdrowotne moich dzieci (co budzi mój podziw, bo dzieci jest wiele). Dla dzieci jest bardzo miła, dla rodziców również. Ma bezgraniczną cierpliwość do dzieci. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych, nie skupia się wyłącznie na swojej specjalizacji. Wystawia skierowania i na badania, i do innych specjalistów, jeśli stan dziecka tego wymaga. Dokładnie bada. Skrupulatnie wszystko notuje ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Kuzioła

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

bardzo dobry lekarz i specjalista.Ile razy u niego byłem nigy nie potraktował mnie przedmiotowo.Polecam wszystkim.Dobry lekarz i dobry czlowiek

lekarz Barbara Kuczera

Lekarz rodzinny, Pediatra

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

lekarz Marzanna Głowacka

Al. Jana Pawła II 4/118
Kędzierzyn-Koźle

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak źle.Bardzo niemiła,ignoruje pacjenta,nie słucha go,pokazuje swoją wyższość.Źle postawiła diagnozę,źle dobrała okulary,pieniądze wyrzucone w błoto.Nie polecam.

lekarz Małgorzata Rutkowska

Lekarz rodzinny

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Kilka razy korzystałam z porad u Pani Rutkowskiej i za każdym razem zostałam odesłana z przysłowiowym kwitkiem. Wciąż przemęczona pani doktor, brak czasu dla pacjenta i zero chęci zrozumienia jego problemu. Leczy tylko tych, których chce i tłumaczy to swoim sumieniem i moralnością. Po którejś nieudanej wizycie zrezygnowałam z usług Pani dr Rutkowskiej...teraz jestem zadowolona i spokojna o swoje zdrowie:) NIE POLECAM!!!

Jarosław Głowacki

Przychodnia Specjalistyczna "B-MED" Plus
Czerwińskiego 3
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Jeśli chodzi o mnie to poleciłabym tego lekarza, na wszystkie pytania odpowiada i nie czeka aż się wyjdzie z gabinetu, nie wiem czy dlatego, że chodzę prywatnie, ale ja mam o nim dobra opinie.
Opinia dodana przez: mariii

lekarz Joanna Myszka-Kulesza

Grunwaldzka 16
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Jedyna w mieście Pani doktor, która nie odmawia pomocy. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia, dla zapominalskich daje karteczki z zaleceniami. Bardzo miła i uprzejma. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Andrzej Fim

Przychodnia Specjalistyczna "B-MED" Plus
Czerwińskiego 3
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam PANA DOKTORA zgodził się poprowadzić moja czwarta ciaze moja pani doktor kazała mi usynac powiedziała że po trzech cesarkach to się nie uda a PAN DOKTOR poprowadził i za tydzień utodzi się przez cesarskie cięcie nasz drugi zdrowy syn polecam PANA DOKTORA to Aniol Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna