Lekarze Kędzierzyn-Koźle

Pulmonolog

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniała i fachowa Pani doktor, pełna empatii i sympatii dla pacjenta, leczyłem się u niej w Poradni Pulmonologicznej w K-K. Bardzo pomocna i życzliwa, tak jak i pani pracująca z nią w Poradni. Polecam!
Opinia dodana przez: J.K

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

ulica Racławicka 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową. Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Chyla

Filtrowa 1a
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo spokojne, rzeczowe podejście do dzieci. Ma świetny kontakt z maluchami, potrafi też sobie poradzić z dorosłymi :) Polecam.

lekarz Jarosław Smela

Psychiatra

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Rewelacyjny lekarz. Kompetenty, przyjazny i mily. Szczerze zainteresowany stanem leczonego pacjenta. Zawsze pomocny, sluzacy rada i wsparciem. Jestem z polecenia i sama polecam.
Opinia dodana przez: jp

lekarz Elżbieta Wierzyńska

Garncarska 3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobre podejście do młodych dziewczyn. Lekarka bardzo uprzejma oraz potrafiąca wytłumaczyć sposob leczenia oraz chorobę.

lekarz Paweł Szkaradek

centrum medyczne VITA MED
Kędzierzyn- koźle
Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie dziękuję Panu dr P. Szkaradek za przeprowadzenie operacji usunięcia zaćmy. W trakcie leczenia, rehabilitacji doktor wykazał się ogromną empatią do pacjenta, dlatego zasługuje na wyrazy szacunku, za co również serdecznie dziękuję. Z pełną odpowiedzialnością polecam fachowość Pana dr-a, zasługuje na 5 gwiazdek. Wdzięczny pacjent NFZ.
Opinia dodana przez: Lesław

lekarz Elżbieta Wisławiczek

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Harcerska
Harceska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Fantastyczna jako lekarz,fantastyczna jako człowiek. Poświęca na wizytę tyle czasu ile tego wymaga każdy pacjent.Nikt nigdy nie jest traktowany przedmiotowo.Diagnozy zawsze trafne.To nasza kochana pani doktor.Tak o niej mówimy w rodzinie i ufamy jej bardziej niż niejednemu specjaliście.Dziękujemy i dużo zdrówka Pani życzymy.
Opinia dodana przez: Grażyna

Małgorzata Fąferek-Pekowska

Logopeda

Gabinet Terapii Zaburzeń Mowy i Komunikacji
Chemików 7b
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz bardzo kompetentny. Widać że zależy mu by pomóc. Polecam.

lekarz Agnieszka Mykietyn

Internista, Diabetolog

Al. Róż 23
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Czuję się bezpieczny w podejmowaniu decyzji co do leczenia i zaangażowania pani doktor. Można odczuć że chce pomóc człowiekowi ,a nie tylko przepisywać tabletki. Robi to co lubi i na pewno się w tym spełnia. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Lech Domalewski

lekarz Rafał Olejnik

Urolog

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Pan Dr Rafał Olejnik to świetny specjalista, człowiek wielkiego serca, uprzejmy, życzliwy, wykonujący swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją 😊W moim przypaku bylam 1.5 tygodnia po cc z zastojami w obu nerkach, kolkami nerkowymi, kiepskimi wynikami badań oraz zagrożeniem wystąpienia urosepsy. Pan Dr blyskawicznie skierowal mnie na zabieg usunięcia kamienia metodą endoskopową. Osobiście z wielką precyzją usunął ponad 2 cm złóg. Dzisiaj dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowiem. Nerka ...
Opinia dodana przez: Dominika

Sylwia Szpak-Ulczok

Endokrynolog

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam pacjentką Pani Doktor w styczniu 2014 roku w przychodni Revital w Katowicach. Trafiłam do niej po tym jak lekarz medycyny pracy w badaniu palpacyjnym stwierdził powiększenie tarczycy i guza w prawym płacie. Moje TSH wynosiło wtedy 3,69. Pani Doktor po wykonaniu USG stwierdziła że tarczyca wygląda prawidłowo, jest dobrze unaczyniona, ma dobre przepływy i nie jest powiększona. Pani doktor stwierdziła również że „nie wyglądam na niedoczynność tarczycy”. Przez następny ...
Opinia dodana przez: Arleta

lek. dent. Grażyna Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Leczę się od lat u pani doktor oraz cała moja rodzina.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Duże doświadczenie,miła obsługa,roczna gwarancja na wypelnienia.

lekarz Tadeusz Perzanowski

Korfantego 17a lok. 5
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry pan lekarz polecam go........................................................................................................................................................

lekarz Bożena Radzio

Psychiatra

ul.Harcerska
Kędzierzyn-Koźle

Świetny kontakt z pacjentem. Niezwykle przyjazna pani Doktor. Tłumaczy i słucha bez zniecierpliwienie. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę nawet w trudnych sytuacjach i problemach. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Adam

Grzegorz Cybulski

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Świetny lekarz! Szybka i trafna diagnoza, fachowa i profesjonalna pomoc, genialne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

dr Henryk Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Polecam z całego serca, bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Szybko postawiona diagnoza, miła atomosfera w przychodni. Dobre podejście zarówno do dzieci jak i osób starszych, super!
Opinia dodana przez: Karolina

Urszula Gut-Wrona

Chirurg stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

lekarz Agnieszka Jęda

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Falck Medycyna Region Opolski
ulica Mostowa 30B
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz na poziomie. Fachowa wiedza, rzetelne podejście do pacjentki. Szybka i trafna diagnoza. Takich lekarzy szukać ze świecą. Wszystkim bardzo polecam Panią Agnieszkę. Miła i sympatyczna.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Chmura

centrum medyczne VITA MED
Kędzierzyn- koźle
Kędzierzyn-Koźle

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Przyszedłem kiedyś na diagnozę, a szanowny pan doktor zrobił mi wykład ze stomatologi, że ręce mi opadły ze zdziwienia. Kazał mi zrobić rengen całej szczęki, (w przypadku jednego zęba)! I wbił mi do głowy jakieś głupstwa, że to skomplikowane leczenie i będzie problem jeśli go wyrwę. W rzeczywistości miałem jeden ząb do wyleczenia, w którym bez najmniejszych problemów poradził sobie inny stomatolog z Kędzierzyna Kożla. ...

lekarz Dorota Gertchen-Krawiecka

Grunwaldzka 16
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Do Pani Doktor trafiliśmy z naszą wówczas półtoraroczną córeczką. Zdiagnozowała wadę wzroku przeprowadziwszy szereg badań, które u tak małego pacjenta wcale nie były łatwe do przeprowadzenia. Poświęciła nam sporo czasu cierpliwie i dokładnie wyjaśniając każ moją wątpliwość. Ponieważ wada wzroku nasze córci była duża nie obiecywała nam nie wiadomo czego w dwa miesiące. Przepisała stosowne okulary i zaprosiła do siebie za pół roku. Potem kolejna wizyta i jeszcze jedna szansa ...