Lekarze Kędzierzyn-Koźle

lekarz Marta Kochanowicz

Spółdzielców 4a/2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz - profesjonalista z powołaniem, a do tego miła, spokojna, rzeczowa. Coraz mniej takich lekarzy. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina Malina

mgr Bartosz Bomba

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Reha-Bom
Poziomkowa 13
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Betlej

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Świetna dentystka. Chodziłam do niej 15 lat temu, bo od zawsze miałm tzw."słabe zęby", ale od kiedy się mną zajęła chodzę tylko co 2-3 lata na kontrolę, bo pląby są do dziś. Usługi świadczone na bardzom wysokim poziomie.

dr n. med. Rafał Ulczok

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Viamed
Łukaszewicza 23
Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

Zuzanna Habelak

Protetyk, Stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Lekarz Zuzanna Habelak protetyk stomatolog jest dobrym lekarzem protetykiistomatologi z czego zasluguje na miano wyroznienia jako dobry lekarz.

lekarz Urszula Grzybowska

Pediatra, Pulmonolog

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam wizyty u pani doktor. Fachowa opieka i pomoc. Dobre podejście do dzieci. :)

lekarz Katarzyna Namyślak-Krajewska

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Świetne podejście do pacjenta. Podczas wykonywanych badań - cierpliwa w odniesieniu do pacjenta. Budzi zaufanie, emanuje spokojem co pozytywnie wpływa na pacjenta. Po przeprowadzonej konsultacji i badaniach, co trwało około 25 minut - trafna diagnoza choroby, czego nie dokonał inny lekarz podczas około rocznej diagnostyki. Polecam.
Opinia dodana przez: Liliana

lekarz Dariusz Szymański

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pan Doktor stawia trafne diagnozy, świetny fachowiec, miły i rzeczowy, wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowej, mój mąż również jest pod opieką Pana Doktora w dość rzadkiej i ciężkiej chorobie ale widać znaczące postępy w leczeniu, gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Wiktor Bukowiński

Prywatny Gabinet Lekarski
11 Listopada 1 d m. 8
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy chirurg stomatolog jakiego miałam przyjemność odwiedzić. Sympatyczny, a do tego dokładny. Polecam z całego serca.

lekarz Marek Rak

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

Internista, Reumatolog

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Beata Chodór

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Beatka to najlepsza Kardiolog jaką spotkałam, jest dokładna, empatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci przez co uwielbiają wizyty w poradni. Prawdziwy lekarz z powołania i sercem na dłoni oby było więcej takich kardiologów. ♥️
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Bożena Grim

Neurolog

Szpital Zespolony
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor u mnie nie zasłużyła na zaufanie, moja wizyta była podyktowana uzyskaniem skierowania na Rezonans magnetyczny kręgosłupa ,mój czas i pieniądze które zapłaciłam za wizytę poszły na marne. Podczas wizyty nie otrzymałam skierowania na rezonans gdyż podobno nie sprawny był komputer, skierowanie miałam otrzymać na telefon .Owszem otrzymałam MMS ale tylko receptę na wykup leków,zarejestrowałam się na Rezonans nie mając świadomości że nie jest to skierowanie.Myślę że jasno przedstawiłam ...
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Marek Łobodziński

ulica Matejki 8/1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Szczerze polecam pana Łobodzińskiego..Byłam mile zaskoczona,uprzejmością,odpowiednim podejściem do pacjenta,kompleksowym tłumaczeniem niejasnych dla mnie kwestii,wyrozumiałością.oraz służacy fachową radą dla niezdecydowanych pacjentów.
Opinia dodana przez: Regina

lek. dent. Alicja Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

polecam PANIĄ doktor ma podejście do klienta i do dzieci wreszcie moje dziecko przestało bać się chodzić do dentysty wchodzi i wychodzi uśmiechnięty polecam bardzo PANIĄ ALICJE
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Barbara Miłkowska-Bura

laserderm
Kazimierza Wielkiego 12
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Basia jest wyjątkowo miłym lekarzem, wzbudza zaufanie pacjenta, jest dokładna... jednym słowem polecam.

lekarz Anna Białek

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Ks. Piotra Ściegiennego 2
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Leczy od 20-stu paru lat.Otwarty umysl,czujnosc i zero obrazania sie na na pacjenta.I ten jej usmiech!Zaufany lekarz.

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Roosevelta 2
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Ireneusz Łotecki

Przychodnia Lekarska Kędzierzyn-Koźle
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Doktor ma ogromną wiedzę dzięki której pomógł mi znaleźć przyczynę bólu. Polecam wizytę u tego doktora. Gwarantowana specjalistyczna pomoc i bardzo miła atmosfera.

lekarz Urszula Podolska-Bartodziej

Psychiatra

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor Podolska jest najlepszym lekarzem psychiatrą, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Pomogła i mnie i mojemu 17-letniemu (wówczas) synowi (który do dziś świetnie sobie radzi), ale było to niestety 20 lat temu... Nigdy ani wcześniej, ani później nie miałam szczęścia spotkać takiego lekarza, jak ona: empatycznego, słuchającego pacjenta, no i co tu dużo mówić - uczciwego i bezinteresownego.. (do bólu). Mieszkam od lat w innej już, oddalonej nieco ...