lekarz Andrzej Fim

Najlepszy lekarz - ginekolog, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem pacjentką Pana Doktora od 6 lat i nie zmieniłabym go nigdy. Oprócz tego, że jest bardzo kompetentny i profesjonalny w tym co robi, wzbudza wielkie zaufanie, dzięki czemu choroba nie jest straszna. Pan Doktor bardzo dokładnie i rzeczowo odpowiada zawsze na wszystkie zadane pytania, znajduje zawsze czas dla pacjentki, nie ogranicza jej do minut przeznaczonych na wizytę, jest bardzo sympatyczny i delikatny co jest istotne w przypadku zabiegów, a takie Pan Doktor mi wykonywał i zawsze były bezbolesne. Pan Doktor jest naprawdę super, wizyta u niego jest wręcz przyjemnością. Drugiego takiego lekarza nie spotkałam w Opolu, a byłam już u wielu innych zanim poznałam Pana Doktora i nigdy wcześniej nie byłam zadowolona. Profesjonalizm + osobowość + serce i delikatność. Maksymalna ocena tutaj to 5, ale ja dałabym Panu Doktorowi 6 z czystym sumieniem, aby go wyróżnić.
Joanna

Witam, w 100% odradzam tego "doktorka", bylam niedawno u NIEGO gdyz zostaly mi inne leki przepisane przez pierwszego lekarza i po przeczytaniu opini na temat tych tabletek postanowilam sie skonsultowac z innym lekarzem, oczywiscie wytlumaczylam sytuacje, ze nawet nie wiem w ktorym tyg jestem bo jest to bardzo wczesna ciaza i ze przeczytalam opinie w INTERNECIE na temat tabletek i byly same zle , uslyszalam slowa "albo pani bd prowadzic ciaze interenetowa albo u ginekologa" czyz w tych czasach to nie jest normalne ze wszystko sprawdzamy w internecie ? Chyba po to on jest, pozniej stwierdzil z gory ze przed ciaza musialam palic bo mam brzydka cere... Co jego to interesuje? Poczulam sie strasznie urazona, kobieta zasluguje na szacunek. Czytam opinie i widze ze tutaj duzo zalezy od jego humorku, a co mnie interesuje jego humorek? Moze ja nastepnym razem tez nie zaplace za wizyte bo nie bede miala hunoru ? Zdecydowanie odradzam, jesli nie chcecie byc potraktowane jak smiec to omijajcie go duzym lukiem, wydaje mi sie ze weterynarz by mnie lepiej potraktowal...!! Nigdy w zyciu wiecej do niego nie pojde, i kazdej kobiecie bede odradzac tego "doktorka" z calorocznym okresem. Pozdrawiam

Polecam dr Fima. Cała żeńska część mojej rodziny do niego chodzi. Siostrę chcieli kroić, miała torbiel i obyło się dzięki doktorowi. Teściowa całe życie męczyła się z mięśniakami, doktor również pomógł :) No i moja mamcia, doktor wykrył u niej torbiel, którego inny doktor "nie widział". Doktor może i nie jest zbyt sympatyczny podczas pierwszej wizyty, ale gdy już zna pacjentkę okazuje się naprawdę ciepłym człowiekiem :)

Zupełnie nie polecam! Lekarz nieprofesjonalny, kiedy opowiedziałam, co się dzieje, usłyszałam "w życiu w takie głupoty nie uwierzę". Jego stosunek jest prześmiewczy i patrzy na pacjenta z góry.

Polecam Pana Doktora. Jest najlepszym ginekologiem w Opolu. Jest bardzo komunikatywny, delikatny, nie pogania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile potrzeba. Robił mi zabieg histeroskopii zupełnie bezboleśnie, mimo iż był bez narkozy, wcześniej taki zabieg robiłam na narkozę. Lekarz ma super podejście i ma to coś co podoba się pacjentkom. Wreszcie po 10 latach zamieszkiwania w Opolu znalazłam ginekologa, który mi odpowiada pod każdym względem. Gorąco polecam !!!

Polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, a przy tym miły i uprzejmy. Nie stawia diagnoz których nie jest pewien, a to bardzo ważne u lekarza aby nie straszyli pacjentów nieprzemyślanymi informacjami. Byłam u doktora na wizycie zarówno prywatnej jak i publicznej i podejście doktora do mnie jako pacjenta w obu przypadkach było takie same. Świadczy to że jest w pełni profesjonalistą i najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta.

Pierwszy raz w ramach publicznego ubezpieczenia wizyta w gabinecie lekarskim była na tak wysokim poziomie. Punktualnośc, kompetencja i wyczerpujące informacje, a przy tym również miły i kulturalny człowiek. Niezbędne badania wraz z USG podczas jednej wizyty. Do tej pory korzystałam z gabinetu prywatnego przez kilkanaście ostatnich lat. Opowiadam moim koleżankom o wizycie u dr Fima i wszystkim im polecam takiego lekarza i człowieka

Do tej pory korzystałam z gabinetu prywatnego przez kilkanaście ostatnich lat.

Rewelacja! Chodzę po różnych ginekologach od kilkunastu lat, ale z tak kompleksowym i życzliwym podejściem jeszcze się nie spotkałam. Posiew (w celu dobrania odpowiedniego leku), cytologia, kolposkopia, USG... Wszystko cierpliwie i rzeczowo tłumaczone, do tego w luźnej atmosferze - ten facet naprawdę ma poczucie humoru!

Pan Fim to znakomity lekarz, nigdy nie byłam u tak dobrego ginekologa. Zarówno moja mama jak i ja jesteśmy z niego bardzo zadowolone. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce, jest bardzo miły i sympatyczny, dokładnie wszystko tłumaczy, przy nim kobieta naprawdę nie czuje się skrępowana. Na razie nie planuje dzidziusia, ale gdy będę już chciała to na pewno udam się do pana Fima jest wspaniały. Polecam go wszystkim kobietom.

Fantastyczny lekarz!!! Byłam już u różnych lekarzy ale żaden nie okazał się tak konkretny i sympatyczny jak dr Fim. Zawsze mogę o wszystko zapytać a co najważniejsze dokładnie wszystko omawia (nawet narysuje). Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję. Nigdy nie było sytuacji żeby "wyrzucił" mnie z gabinetu bo już skończył mi się czas wizyty. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży i sądzę, że jak zdecyduję się na kolejne dziecko to ciążę będzie prowadził także dr Fim! Uśmiech i profesjonalizm w jednym-tak opisałabym tego lekarza!!! :)