lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Wspaniały lekarz! Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące choroby. Pan Rafał Namyślak to lekarz empatyczny i zarazem kompetentny - z niezwykłą dokładnością analizuje wyniki badań, które w przejrzysty i rzeczowy sposób stara się wyjaśnić pacjentowi. Daje poczucie bezpieczeństwa i troski, stawia trafne diagnozy, jest zaangażowany w proces leczenia chorego. Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!

Wspaniały lekarz!
Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy.
Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!

nie polecam tego lekarza. Pomimo tego, że zauważył potrzebę osteotomii kości piszczelowej wraz z artroskopią kolana po uszkodzeniu łąkotki to zamiast skierować do innego lekarza (w tym ze swojej przychodni w opolu), który mógłby wykonać oba zabiegi jednocześnie (sam nie wykonuje osteotomii) skierował do siebie na prywatny płatny zabieg artroskopii kolana, przy czym zabieg ten został wykonany niedokładnie, a stan kolana praktycznie się nie poprawił. Dopiero przeprowadzenie obu w/w zabiegów w innej specjalistycznej klinice przywróciło pełną sprawność kolana.

doktor przeprowadził rekonstrukcję ALC. Wszystko tłumaczy, odpowiada spokojnie na pytania. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, zainteresowany pacjentem. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam już z usług wielu lekarzy ortopedów. Pan dr.Namyślak jest młodym lekarzem, ale niezmiernie kompetentnym i mądrym. Bardzo dobrze wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i doradził zgodnie ze stanem mojego zdrowia a nie "ze stanem mojej kasy". Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Bardzo dobry lekarz.
Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Super profesjonalista dokładnie przeprowadza operacje i mówi pacjentowi co będzie wykonywane, po operacji jest przy pacjencie i służy wszelką pomocą kilkukrotnie przychodzi na salę pooperacyjna.Miły i zawsze uśmiechnięty. Wzór dla innych lekarzy powinni brać z niego przykład. Z Głębi Serca dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Najlepszy lekarz w tej dziedzinie.Gorąco polecam tego lekarza :)Bardzo mi pomógł z kolanem fachowa obsługa,przed zabiegiem i po zabiegu cały czas kontrolował ranę i moje samopoczucie.A obsługa w MSWIA W GŁUCHOŁAZACH SUPEROWA GODNA POLECENIA:)

Nie polecam.Byłam prywatnie,doktor zrobił usg kolana ,nic nie powiedział,zainkasował 120zł i kazał przyjść za tydziń z wynikiem badania na osteoporozę.

Pan Doktor Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, profesjonalista, człowiek o wysokiej kulturze osobistej i empatii, rzetelny i odpowiedzialny w wykonywaniu swoich obowiązków. Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.

Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia.

Doktora Rafała Namyślaka poleciła mi niedawno poznana Siostra Zakonna. Początkowo, z powodu bezowocnego "leczenia" mojego kolana u ortopedy w miejscu zamieszkania, byłam dość sceptyczna. Już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie. Wszystko, o czym mówiła mi Siostra Adriana, potwierdziło się! Doktor R. Zawiślak jest kompetentnym, rzetelnym i bardzo, bardzo empatycznym lekarzem. Potrafi cierpliwie słuchać, zadaje rzeczowe pytania, diagnozuje w oparciu o zlecone badania, tłumaczy. Teraz wiem, że jestem w DOBRYCH RĘKACH !!!!! POLECAM ! Małgorzata.

Jestem po dwóch zabiegach wykonanych przez Pana Dr Namyślaka w Głuchołazach . Jestem zaczarowana jego podejściem do pacjentów i Jego wysoką kulturą osobistą . Dla każdego pacjenta Pan doktor poświęca wiele uwagi , patrzy w oczy i słucha relacji z przebiegu dolegliwości . Jasno tłumaczy . Emanuje z Niego ciepło i życzliwość . Cechuje GO wrażliwość i wielki profesjonalizm zawodowy . Po operacji , wychodząc ze szpitala jeszcze odwiedza każdego operowanego , swojego pacjenta . Nie robi różnic. Każdy pacjent jest dla doktora ważny . Nikogo nie pomija . To lekarz z ogromnym potencjałem , wiedzą medyczną i niezwykłymi umiejętnościami . WSZYSKIM POLECAM TEGO SPECJALISTĘ a kto do NIEGO trafi powinien dziękowac Panu Bogu za dar spotkania z TYM WSPANIAŁYM LEKARZEM . Panie Doktorze proszę się nie dziwić ,że zjeżdżają do Pana doktora ludzie z całej południowej POLSKI ... GRATULACJE!!! i ...życzę skucesów naukowych

Anna