lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Doktora Rafała Namyślaka poleciła mi niedawno poznana Siostra Zakonna. Początkowo, z powodu bezowocnego "leczenia" mojego kolana u ortopedy w miejscu zamieszkania, byłam dość sceptyczna. Już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie. Wszystko, o czym mówiła mi Siostra Adriana, potwierdziło się! Doktor R. Zawiślak jest kompetentnym, rzetelnym i bardzo, bardzo empatycznym lekarzem. Potrafi cierpliwie słuchać, zadaje rzeczowe pytania, diagnozuje w oparciu o zlecone badania, tłumaczy. Teraz wiem, że jestem w DOBRYCH RĘKACH !!!!! POLECAM ! Małgorzata.

Jestem po dwóch zabiegach wykonanych przez Pana Dr Namyślaka w Głuchołazach . Jestem zaczarowana jego podejściem do pacjentów i Jego wysoką kulturą osobistą . Dla każdego pacjenta Pan doktor poświęca wiele uwagi , patrzy w oczy i słucha relacji z przebiegu dolegliwości . Jasno tłumaczy . Emanuje z Niego ciepło i życzliwość . Cechuje GO wrażliwość i wielki profesjonalizm zawodowy . Po operacji , wychodząc ze szpitala jeszcze odwiedza każdego operowanego , swojego pacjenta . Nie robi różnic. Każdy pacjent jest dla doktora ważny . Nikogo nie pomija . To lekarz z ogromnym potencjałem , wiedzą medyczną i niezwykłymi umiejętnościami . WSZYSKIM POLECAM TEGO SPECJALISTĘ a kto do NIEGO trafi powinien dziękowac Panu Bogu za dar spotkania z TYM WSPANIAŁYM LEKARZEM . Panie Doktorze proszę się nie dziwić ,że zjeżdżają do Pana doktora ludzie z całej południowej POLSKI ... GRATULACJE!!! i ...życzę skucesów naukowych

Anna

Bardzo dobry lekarz polecam.Bardzo rzetelnie podchodzi do swojego zawodu ,szczegółowo słucha jak i tłumaczy wszystko pacjętowi . Więcej takich lekarzy z perfekcyjnym podejściem do pacjent.

Spotkałam Pana doktora z przypadku w Przychodni.Fanastyczny,madry młody człowiek .Skuteczny w tej chorej słuzbie zdrowia.Fantastycznie diagnozuje,podejmuje dialog z pacjentemi krótka decyzja .Opiekuńczy i wyrozumiały,wrażliwy.Lekarz zpowołania.Dla niego liczy sie człowiek i jego dolegliwość.Profesjonalista.Zna sie na swiom fachu.Dzieki Bogu za tak wspaniałego lekarza.Polecam Pana Doktora wszystkim poszukującym dobrego fachowca w dziedzinie ortopedii.Jest skutecznyi ma cudowne ręce , serce i głowę .Panie Doktorze życze sukcesów zawodowych i zadowolenia z Pana zyciowej misji lekarza .Przywraca Pan wiarę w uczciwośc lekarzy.Bezinteresowny.To nie jest ktos kto bierze kasę.Doktor leczy ,Wspaniały ,bardzo dobry lekarz.

Kompetenty i skuteczny , a przy tym z dobrym podejściem do pacjenta . Dzięki niemu w błyskawicznym tempie doczekałam się artroskopii barku, po rzetelnym badaniu. Jestem mu wdzięczna , bo w moim mieście nikt w taki sposób nie reagował i możliwe, że wciąż borykałabym się ze swoim problemem. Dodam jeszcze ,że zabieg przeprowadzony na wysokim poziomie. Nawet rehabilitantki (już miejscowe) podkreślały, że zupełnie inaczej pracuje się z pacjentami po zabiegach w Głuchołazach. Tam zabiegi owe wykonuje kilku dobrych specjalistów z Ortopedii w Opolu, a pan Rafał jest jednym z nich i zasługuje również na wysoką renomę.

Jestem po artroskopii kolana. Pan Doktor jako jedyny w przeciągu 2 lat zdiagnozował poprawie. Bardzo miły, myśli o dobru pacjenta. Robi badania bez gadania jakie to one są drogie itd. Szczerze bardzo polecam, a Doktorowi baaaaardzo dziękuję.

Jestem bardzo zadowolna,że trafiłam na tego lekarza,bardzo uprzejmy,kompetentny.

bardzo mily kompetentny mlody lekarz.Zna sie na tym co robi pozatym bardzo uprzejmy .Bardzo polecam rowniez po zabiegu nie pozostawia chorego samemu sobie

Gorąco polecam Pana Doktora...Jestem dwa tygodnie po artroskopii barku w Głuchołazach.Doktor Namyślak zasługuje na mino LEKARZA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!!Poświęca tyle czasu ile trzeba,stwarza spokojną atmosferę,dokładnie,fachowo i uprzejmie wszystko tłumaczy( bez oznak jakiegokolwiek zniecierpliwienia)...Cały zespół Szpitala tworzy przyjazną atmosferę:)POZDRAWIAM!!! I.G.

Miałem przeprowadzony zabieg acl . Jestem bardzo zadowolony z Doktora Namyślaka . W jednym dniu operacja na drugi wypis . Zdecydowanie polecam . LCa