Filtruj terminy

Ortopeda Kędzierzyn-Koźle

Dariusz Czekaj

Damrota 21a lok. 2
Kędzierzyn-Koźle

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan doktor dokładnie nakreślił co jest ważne przy uszkodzonym więzadle krzyżowym, miał czas na obejrzenie przyniesionej płytki i co najważniejsze nie namawiał na natychmiastową operację. Miałam konsultacje u innego ortopedy (koszt 400zl) czas poświęcony 5 min i wskazanie do natychmiastowej operacji. Koszt 18500. Nie muszę pisać że ten drugi pracował w prywatnej klinice

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle

Wspaniały lekarz!
Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy.
Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące choroby.
Pan Rafał Namyślak to lekarz empatyczny i zarazem kompetentny - z niezwykłą dokładnością analizuje wyniki badań, które w przejrzysty i rzeczowy sposób stara się wyjaśnić pacjentowi. Daje poczucie bezpieczeństwa i troski, stawia trafne diagnozy, jest zaangażowany w proces leczenia chorego.
Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant

Racławicka 20
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego,
Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie.
Od początku wizyty zwracał się z pełną kulturą, badanie lekarskie potwierdziło kompetencję i profesjonalność lekarza, wywiad medyczny również.
Swojego czasu dużo chodziłam z mężem po specjalistycznych placówkach ortopedyczno rehabilitacyjnych i powiem szczerze, że niektórzy lekarze badają powierzchownie mało kompletnie, oraz wizyta na pewno była adekwatna do przebiegu.
Pan doktor zadawał pytania, córka ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Felsz

Gożdzików

Bardzo dobry lekarz.
Budzi zaufanie swoją postawą i zachowaniem. Uważnie słucha pacjenta, rzeczowo i jasno odpowiada na zadane pytania, bardzo uprzejmy i solidny.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Owsiński

Chirurg urazowy, Ortopeda

ulica Mostowa 30b
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Druga wizyta z drugim schorzeniem. Przy pierwszej- blokada pomogła, ale nie wyleczyła w dalszej perspektywie. Dopiero wizyta u innego ortopedy wykazała schorzenie i zaowocowała skierowaniem na niewielki lecz skuteczny zabieg operacyjny.
Drugie schorzenie- poszedłem do tego lekarza przeświadczony, że skieruje mnie na zabieg (niestety, znów operacyjny), bo inaczej nie odwiedziłbym go. Jakże się myliłem! Chyba każdy inny ortopeda dałby mi skierowanie do szpitala- ten nie. Zalecił masaż, a schorzenia ...

lekarz Paweł Wawrzyczek

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Panie Pawle serdeczne dzięki za uratowanie mojej dłoni.....przez moją głupotę mało co straciłbym wiele. Pan, przez swoje pełne zaangażowanie uratował mi dłoń!!! Nie wiem, czy zwyczajowe serdecznie dziękuję tu wystarcza.....
Opinia dodana przez: Damian F.

lek. med. Wojciech Stochmiałek

Ortopeda, Traumatolog