Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !

polecam miły ,sympatyczny taki super lekarz, nie jakies cos co to ja po prostu super gość

Gorąco polecam. Pan Doktor to poprostu lekarz z powołania - miły, uśmiechnięty, uprzejmy, kompetentny. Dokładnie zbada i wytłumaczy przystępnym językiem powód dolegliwości i sposób leczenia, nie patrząc na zegarek.

Bardzo uprzejmy,miły i uśmiechnięty lekarz. Rzetelnie wytłumaczył na czym polega "uszkodzenie" (w moim przypadku skręcony staw skokowy). Przeprowadził wnikliwe badanie, mini rehabilitacje a w szczególności usunął psychiczną blokadę odnośnie swobodnego poruszania stopą. Jak dla mnie rewelacja. Wielki plus: kontakt z pacjentem, proste wyjaśnienie problemu.

3 lata temu zwichnąłem staw barkowo - obojczykowy (III stopień). To była sobota - dr Mocek miał dyżur. Operował mnie około godziny 22giej będąc już chyba po 2 zabiegach. Podczas rekonwalescencji miałem dużo obaw. Niepotrzebnie! Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo sympatyczny pan. Uprzejmy i godny zaufania. Bardzo przystępnie (tzn nie wyspecjalizowanym językiem jak większość) potrafi wyjaśnić co właściwe się dzieje.

widac ze ten pan ma powolanie do zawodu a nie jak inni lekarze tylko zdzieraja

widac ze ten pan ma powolanie do zawodu a nie jak inni lekarze tylko zdzieraja

Bardzo miły człowiek i dobry specjalista. Odpowiada wyczerpująco nawet na "najgłupsze" pytania:-) Byłam u niego z problemem, który został kompletniezignorowany przez innego lekarza. OJedyny minus - brak usg lub rtg w gabinecie.