lekarz Marcin Felsz

2,9
2,7
2,7

Żona była u tego ....facet opryskliwy, nie jest zainteresowany co dolega pacjentowi, 0 wywiadu - prawdopodobnie czyta w myślach. NIGDY WIĘCEJ

Leczę się u doktora od przeszło dekady . Doktor jest dość małomówny , ale diagnozy ma celne w 100 % . W tym roku ( X 2023 ) osobiście wstawiał mi endoprotezę biodra , zarówno operacja jak i leczenie ( szpitalne i poszpitalne ) zaliczam do bardzo udanych pod okiem Pana doktora . Polecam na 100 % .

Bardzo dobry lekarz. Budzi zaufanie swoją postawą i zachowaniem. Uważnie słucha pacjenta, rzeczowo i jasno odpowiada na zadane pytania, bardzo uprzejmy i solidny.

Bardzo dobry lekarz.

Nie jest "paplą", nie podlizuje się do pacjenta :). Rzeczywiście można odnieść wrażenie, że ma "wywalone" na wszystko. Ale tak nie jest. To tylko mylne wrażenie, na moje pytania odpowiadał wyczerpująco, trzeba go trochę pociągnąć za język...nie każdy jest wylewny.

Moimi zdaniem bardzo sympatyczny, dobre podejście, zaangażowanie na wysokim poziomie. Potrafi dobrze wytłumaczyć przebieg leczenia i wysłuchać pacjenta ze zrozumieniem.

Nieuprzejmy, wyniosły, nieżyczliwy, pacjentów traktuje z góry, pracuje chyba za karę. Widząc jego podejście do pacjenta zrezygnowałam z jego usług mimo pięciogodzinnego czekania. Nigdy wiecej!

wykonał operacyjne zespolenie kostki bocznej w szpitalu w Koźlu wszystko ok.

wykonał operacyjne zespolenie kostki bocznej w szpitalu w Koźlu wszystko ok.

Byłem, widziałem, poczułem i zgłupiałem, totalna niekompetencja, brak zainteresowania i zaangarzowania, i przerost formy nad treścią. Jaki lekarz takie opinie. Jeśli macie Państwo możliwość wyboru,szanujecie swoje zdrowie TO ZDECYDOWNIE ODRADZAM. Współczuje pacjentom oddziału ortopedycznego w Koźlu, którzy trafili pod opiekę tego konowała. Lekarz totalnie zlekcewarzył fatalny stan zdrowia pacjenta co mogło skończyć się tragicznie, na szczęście istnieją jeszcze prawdziwi i kompetentni inni lekarze, i przyjazne pacjentowi inne szpitale.

Byłam u p.doktora w przych. przy ul. Harcerskiej - stracony czas. Jest lekarzem nieuprzejmym , naburmuszonym, fatalny specjalista , posiada bardzo zły kontakt z chorym. Niczego ,zupełnie niczego nie wyniosłam z tej wizyty. Tak jak ktoś wcześniej napisał broń mnie Panie Boże od takich specjalistów . Nigdy nie chciała bym trafić do p.doktorem a i innym stanowczo ODRADZAM !!!!!!

Zdecydowanie odradzam. Bardzo nieprzyjemny, nieuprzejmy. Fatalny specjalista. Mamie mojego znajomego źle złożył obojczyk tak, ze do dnia dzisiejszego boryka się z problemem. Przyjmował mnie ze złamaną w nadgarstku ręką w Ośrodku Zdrowia na Harcerskiej. Pożal się Boże. Strzeż mnie Panie od takich nieudaczników i nieżyczliwych ludzi. Moim zdaniem takie osoby powinno sie wykluczać z zawodu.