lek. dent. Marta Kowal

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Nie przepadam za dentystą, ale wizyty w tym gabinecie są szybkie. W krótkim czasie udało mi się wyleczyć swoje zęby. Dziękuję za profesjonalizm.

Świetny stomatolog. Bardzo się bałam pierwszej wizyty, jednak wszystko poszło szybko. Wyleczyłam kilka zębów u pani doktor i teraz mam po problemie. Pani doktor jest delikatna i spokojna. Nie ma się czego bać.

Pani doktor to bardzo dobry stomatolog. Bałam się wizyt u dentysty, ale pani ma dobre podejście do pacjentów i jest bardzo delikatna. Teraz leczenie zębów to nie jest koszmar. Polecam wszystkim.

Ja z Pani doktor jestem bardzo zadowolona! Przemiła osoba i bardzo wyrozumiała - nawet dla tych najbardziej strachliwych osób! i przede wszystkim delikatnie i dobrze leczy ubytki! jestem zachwycona Pania doktor!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wołomin"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134