lek. dent. Marta Kowal

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Świetny stomatolog. Bardzo się bałam pierwszej wizyty, jednak wszystko poszło szybko. Wyleczyłam kilka zębów u pani doktor i teraz mam po problemie. Pani doktor jest delikatna i spokojna. Nie ma się czego bać.

Bardzo dobry stomatolog. Pani Doktor Kowal posiada dużą wiedzę i jest świetna w tym co robi. Gabinet jest nowoczesny, to samo sprzęty. Nigdy wcześniej tak dobrze nie czułam się u stomatologa. Wszystko zostało przeprowadzone poprawnie, jestem zadowolona z leczenia. Zabieg był bezbolesny. Na pewno tu wrócę.

Pani doktor Marta jest świetna. Centrum Demed jest dla mnie miejscem w którym bez problemu wyleczą zęby, bezboleśnie i bez stresu. Osobiście, jako osoba panicznie bojąca się borowania, jestem bardzo zadowolona z faktu że trafiłam na tak fajnych dentystów w Centrum Demed!

Nie przepadam za dentystą, ale wizyty w tym gabinecie są szybkie. W krótkim czasie udało mi się wyleczyć swoje zęby. Dziękuję za profesjonalizm.

Zawsze bałam się dentysty. Jednak w końcu musiałam pójść i to z bólem zęba. Bałam się strasznie, ale Pani doktor tak delikatnie mi wyczyściła zęba i założyła plombę. Polecam wszystkim.

Pani doktor to bardzo dobry stomatolog. Bałam się wizyt u dentysty, ale pani ma dobre podejście do pacjentów i jest bardzo delikatna. Teraz leczenie zębów to nie jest koszmar. Polecam wszystkim.

Ja z Pani doktor jestem bardzo zadowolona! Przemiła osoba i bardzo wyrozumiała - nawet dla tych najbardziej strachliwych osób! i przede wszystkim delikatnie i dobrze leczy ubytki! jestem zachwycona Pania doktor!

Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor, jako jedyna podjęła się trudnego leczenia zęba i wykazała się przy tym profesjonalizmem i rzetelnoscia. Wszystko spokojnie i dobrze wytłumaczyła. Jestem zadowolona z leczenia.

Niezwykle profesjonalna i kompetentna Pani Doktor.Uratowala mi zeba trzonowego podczas gdy dwoch poprzednich stomatologow twierdzilo ze trzeba go usunac! Bardzo dokladna z idealnym podejsciem do pacjenta.Najlepsza Stomatolog w miescie!