lekarz Marta Kulik

2,9

Uprzejmie i rzeczowo, dobra diagnoza, dobrana farmakoterapia. Pani doktor ma potrzebna wiedzę, jest dobrym psychiatrą. Polecam.

Niestety nie polecam wizyty u Pani doktor Kulik. 250zl za 30 minutową wizytę z której nie wyniknęło nic. Córka z podejrzeniem aspergera do dalszej diagnozy i zero opini papierowej z odbytej wizyty. Pani doktor pozbawiona empatii, rozmowa z rodzicem na zasadzie "czego ode mnie chcecie". Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor bardzo intensywnie pracuje naukowo poświęcając się pacjentom, nie zarobkowo. To skromna i bardzo kompenetna osoba, jako dorosłemu już z chorobą od dziecka - bardzo mi pomaga, slusnymi radami. Dałbym się wpędzić w kłopoty odstawiając leki, zmieniając dawki co miało już miejsce pod namową innych. Leki wszystkie są tyleż silne co dopasowane - a to zawdzięczam Pani doktor Marcie Kulik.

Polecam całym sercem. Pani Kulik, to pierwszy lekarz, którego leczenie przynosi ulgę naszemu dziecku. Wizyty są rzeczowe, nigdy nie było problemu z ciągłością leczenia, czy brakiem recept.

Uważam, że Pani Kulik jest rzeczowa i bardzo konkretna. Z powodzeniem prowadzi moje dziecko. Jestem bardzo zadowolona z opieki tego lekarza. Jak dla nas jest wystarczająco empatyczna i życzliwa. Polecam wizyty u tego specjalisty.

Nie polecam, Pani Marta Kulik ignoruje pacjentów, przepisuje silny lek dziecku, a następnie nie odpowiada na telefony i smsy z prośbami gdy lek dziecku nie służy.

Niestety nie polecam pani doktor, głównie ze względu na brak empatii i wrażliwości w tak trudnej sytuacji jak pierwsza wizyta nastolatki u psychiatry. Zabrakło mi życzliwego, otwartego podejścia i zupełnie po ludzku przedstawienia się, wytłumaczenia jak będzie przebiegała wizyta, zainteresowania samym pacjentem. Lekarz nie zweryfikowała sytuacji dziecka, nie pogłębiła tematu, a jedynie doprowadziła do skrajnego lęku i przerażenia. Nie zaproponowała żadnej alternatywy leczenia. Wskazała od razu na szpital psychiatryczny, który okazał się środkiem mocno przesadzonym. Profesjonalizm nie wyklucza życzliwości i empatii. W podejściu Pani Kulik zabrakło wszystkich elementów.

Beznadziejne podejście lekarza, dziecku konczyly się tabletki to zrobiła tak aby ich nie przepisać,(5 dni zwlekala z odpowiedzia) a wizytę prywatna ONLINE w celu wypisania recepty (200 zł) umówila dopiero 2 dni po skończeniu się dziecku tabletek. Nie polecam, brak powołania aby być lekarzem. Szkoda, bo zapowiadała się dobrze.

Nieprofesjonalne podejście, brak prawdziwej diagnozy z użyciem rzetelnych narzędzi. Zdecydowanie nie polecam