dr n. med. Marta Maciak

2,6

Pani dr. Maciak Marta poza gigantycznymi opłatami nie ma pojęcia o lecznieu zębów. Za wykonanie 3 ubytków w tym jednego zęba którego leczyła kanałowo przez pięc kolejnych wizyt. Dodatkowo zrobiła mi bez uzgodnienia kiretaże co w podsumowaniu wyniosło po jednej godzinie na fotelu 1500 zł. Sumując za kilka wizyt wyszło ponad 4000 zł Zaznaczm - sygnalizowałem że dwa zęby bolą mnie od samego ich uzupełnienia - a wcześniej nie czułem nic. Pani stomatolog za pierwszym razem na odczepne wiertełkiem starła zęby co oczywiście poza ubytkiem w kasie nic nie zmieło. ...

Zaznaczm - sygnalizowałem że dwa zęby bolą mnie od samego ich uzupełnienia - a wcześniej nie czułem nic. Pani stomatolog za pierwszym razem na odczepne wiertełkiem starła zęby co oczywiście poza ubytkiem w kasie nic nie zmieło. NIE POLECAM - Katastrofa a nie stomatolog. Prawdopodobnie wykładowca z doświadczeniem. Śmiech mnie ogarnia. Nie polecam VIP Dent z w/w ,, dentystką ".

No cóż... wizyta u pani " Doktor" to wielkie rozczarowanie. To co wydawało się czujnością i profesjonalizmem okazało się tylko słowami. Niestety tak jak mój poprzednik musiałem dokonać poprawek już u innego lekarza. A koszt mimo iż określony na początku leczenia, okazał się prawie raz większy. W trakcie leczenia nie zmienisz dentysty....warto się więc zastanowić wcześniej

Byłem u Pani doktor i powiem szczeże, że rozczarowałem się. Wszystko wydaje się miło i uprzejmie. Bardzo sympatycznie... Powód dla którgo pisże jest taki, że po "zakończonym" leczeniu kanałowym, które wyniosło prawie 900 zł ząb nadal bolał i okazało się, że leczenie jest przeprowadzone niepoprawnie.. rezultatme jest to, że zęba trzeba było wyrwać, ale to już u innego lekarza. Nie wiem kto pisał o psychologo przyjeżdżającym z Warszamy albo Gdańska ale nic takiego nie zastałem na miejscu. Dodam tylko, że zwykle nie dodaje opinni ale tym razem ze względu na komplikację i kwotę jaką zapłaciłem postanowiłem podzielić się nią z Państwem.

Trafiłam do tej lekarki przypadkiem - jak tylko przeprowadziłam się do Krakowa wypadła plomba, rozbolał ząb, koleżanka poleciła - poszłam, choć bez przekonania, ponieważ w swoim mieście rodzinnym miałam zaufanego lekarza. Przy okazji pierwszej wizyty Pani Dr zaproponowała zrobienie panoramy całościowej, okazało się jak bardzo mam zniszczone zęby niefachowym leczeniem. Kanały - nieuzupełnione jak trzeba -zęby psujące się pod plombami, jak ten, który mnie zaalarmował. Leczenie u Pani Dr nadal trwa, ale jestem bardzo wdzięczna za czujność - gdyby nie to, prawdopodobnie straciłabym kilka zębów nieświadoma, że poprzedni lekarz spartaczył sprawę. Dziękuję i polecam wszystkim serdecznie!

Pani Doktor jest fantastyczną osobą i bardzo kompetentnym lekarzem. Trafiłam do niej przypadkiem, gdy lekarz, który wcześniej mnie prowadził zaproponował mi leczenie perforacji martwego zęba mikroskopowo za 1500 pln. Nie dając gwarancji, że ząb będzie mi służyć jeszcze przez lata. Pani dr zaproponowała inną metodę leczenia, ząb udało się odratować i nie ponosiłam tak zawrotnych kosztów.