pani od wszystkiego i od niczego, ekspert w każdej dziedzinie niestety wątpliwy.za mało wiedzy za dużo telewizji. pomoc uzyskałam ale w innym miejscu. do tego brak profesjonalizmu, spóźnianie, odwoływanie, nie polecam, odradzam

Pani Marta była pierwszą osobą, która zajęła się moim dzieckiem od początku do końca. udzieliła nam wskazówek i wytłumaczyła co się dzieje z naszym dzieckiem. dzięki niej udało nam się rozwiązać nasz kłopot. cudowna kobieta. polecamy gorąco.

Tragedia. Strzeżcie się rodzice od tej kobiety, a taczej dzieci! Typowa biznesmanka, nic więcej.

Jest nieobiektywna, słaby kontakt z rodzicami, brak wskazówek postępowania z dzieckiem