lek. dent. Marta Rodziewicz-Kabarowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

2,5

Absolutnie nie polecam - obecny dentysta który ratuje mi zęba po "leczeniu" Pani Kabarowskiej, nie może wyjść z podziwu nad brakiem kompetencji. Dentystka nie doleczyła kanałów zęba do końca, przez co trzeba obecnie wykonać leczenie powtórnie. Nie jest to łatwe - kanały zostały przez Panią Kabarowską również uszkodzone. Dodatkową atrakcją, jest zabezpieczenie kanałów materiałem w identycznym kolorze co ząb, przez co obecny dentysta musi wiercić powoli i ostrożnie - kiedy nie potrafi się wykonać leczenia, warto zadbać o komfort pracy następcy.

Do Pani doktor chodzę już razem z mężem 16 lat, jeszcze na Sieradzką i teraz na Horoszkiewicza. Miła i kompetentna lekarka, terminy do wizyty przyzwoite- max.7 dni czekania, ale w razie awarii w ten sam dzień. Dr ma też rentgen i bardzo ładnie urządzony gabinet. Polecam.