lekarz Marta Serwin

2,7
2,7
2,9

Sympatyczna i bardzo kompetentna pani doktor zrobiła dużo więcej niż musiała. Podejście bardzo dobre do dzieci córka bardzo zadowolona z wizyty . Polecamy bardzo.

Na Pania Doktor trafiłam z dzieckiem 10 miesięcznym na całodobowa opiekę w Nowym Targu. Bardzo oschła kobieta, jakby tam pracowała za karę i z przymusu. Syn z ostra biegunka i odwodnieniem potrzebował przyjęcia na oddzial. Na wstępie dostałam ochrzan że szpital w Nowym Targu to nie mój REJON i mam jechać do swojej miejscowości do szpitala.. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. Tragedia. Pani doktor kontaktowała się z "moim REJONEM" i dostala odpowiedź od lekarza dyżurującego że tam też są dzieci z Nowego Targu i nikt ich nie odsyła tylko przyjmuje jeśli tego wymagają. Odesłała nas z kwitkiem. Nie polecam. Ciekawa jestem czy prywatnie w All Medica tez jest taka oschla czy jak dostaje pieniądze to jest milutka
🤬🤬🤬

Nie polecam bardzo nie miła lekarka z łaska przyjęła mnie i dziecko niekompetentna z fochowana nieprzeprowadziła szczegółowego wywiadu odnośnie objawów dziecka

Pani Doktor niemiła i nieprzyjemna!!! Przyjęła nas w Krynicy. Dziwne aluzje że weszliśmy z dwójką dzieci pomimo że obaj byli zarejestrowani i chorzy. Potem pretensje że dzieci nierozebrane. Wogole podejście z góry i wszystko z łaską i jakby za karę..

Sympatyczny i kompetentny lekarz. Godny polecenia! W końcu lekarz, który wiedział co jest mojemu dziecku, a nie rozkładał ręce i nie wiedział co przepisać. Dziękujemy za przyjęcie w sądeckim szpitalu!