lekarz Marta Stryjewska

Dermatolog

Doskonały lekarz, godny zaufania, skuteczny, wiarygodny i doświadczony. Polecam.

Nie wiem, kto pisze takie opinie o tej lekarce. Są wielce krzywdzące i po prostu wstyd coś takiego wypisywać.Leczę się u tej Pani od wielu lat. Czasami zdarzało mi się jechać poza Przasnysz, ale tylko po to, aby się przekonać, że moja Pani Doktor jest najlepsza na świecie.Nigdy nie słyszałam , aby mówiła coś źle o innych lekarzach. Wręcz przeciwnie. Sama czasami, wracając z wizyty w Ciechanowie, Mławie czy Warszawie, gdzie zapłaciłam ogromne pieniądze, użalałam się na innych lekarzy. Pani Doktor pomijała milczeniem moje uwagi, albo mówiła, że każdy lekarz ma swoje metody leczenia i najlepiej leczyć się u jednego.Niestety choroby skóry są uciążliwe do leczenia a przede wszystkim trzeba leczyć się systematycznie. Większość ludzi chciałaby, aby lekarz był cudotwórcą. Czego ja się czasami nasłucham siedząc w kolejce!Kobieta biega latami po kosmetyczkach , przesiedzi w solarium, a np. tydzień przed weselem chce mieć piękną cerę.Nie mówiąc o tym, że mało jest pacjentów regularnie leczących się u jednego lekarza i stosujących dokładnie przepisane leki.Wiem to na swoim przykładzie. Dlatego nie mogę zgodzić się z taką niesprawiedliwą opinią o tej lekarce. Wstyd tak kłamać!

W ogóle nie wysłuchała mojego problemu,obrażała lekarzy u których wcześniej się leczyłam a sama nic nie pomogła.Jest nie uprzejma i zawsze ma to samo rozwiązanie na różne choroby,jest schematyczna.

Nie wysłuchała do końca tego co chciałam Jej powiedzieć. Leki, które dostałam wcale mi nie pomogły. Raczej nie polecam.

Bardzo kompetentna, znająca się na najnowszych sposobach leczenia osoba. Nie szafuje silnymi środkami farmakologicznymi, leczy skutecznie i można ją polecić każdemu.

zdecydowanie odradzam Leczyłem sie ponad rok bez efektów. zero innowacji i pełne zacofanie

Uważam, że ta pani dermatolog jest bardzo kompetentną osobą. Leczyłem sie juz u wielu lekarzy i muszę przyznać że pani Stryjewska okazała się najbardziej skuteczna. To bardzo sympatyczna kobieta. Polecam.

Nie liczy sie ze słowem pacjenta.Ma swoje wizje leczenia,które wogóle mi nie pomogly.Zdecydowanie nie polecam tej pani.