lekarz Marta Szaganiec

2,6

Jestem od kilku lat pacjentką Pani Doktor i bardzo polecam. Pani Doktor jest miła, uprzejma, wszystko tłumaczy w zrozumiały sposób i zawsze dobrała odpowiednie leczenie, chętnie odpowiada na dodatkowe pytania, czy wątpliwości. Super Lekarz.

Nie rozumiem dlaczego tyle negatywnych opinii, byłam u Pani Doktor dwa razy i jestem zadowolona. Konkretna rzeczowa i bardzo miła , wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie , nie było pośpiechu i była super atmosfera.

Na szczęście już zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże, jednak uraz w głowie pozostał do dziś. Odradzam wizyty ze względu na brak jakiejkolwiek empatii.

To moja pierwsza opinia w internecie, ale piszę ją aby ostrzec inne kobiety, drogie Panie jeśli jesteście kobietami w ciązy lub planujecie powiększenie rodziny stanowczo ODRADZAM Pania Doktor Marte Szaganiec. Nie wiem jakim jest lekarzem na wizytach prywatnych , ale te nieodpłatne są koszmarem. Nie uzyskałam odpowiedzi na żadne pytanie, mało tego badanie przebiegło w atmosferze na prawde ciężkiej dla mnie , czułam się tam zupełnie niekomfortowo , mimo wszystko dałam drugą szanse, wróciłam do Pani Doktor ( wiadomo każdy może mieć gorszy dzień ). Było jeszcze gorzej, teksty typu ...

Było jeszcze gorzej, teksty typu ,,prosze nie podnosić mi ciśnienia'' ,,gdybym miała każdej pacjentce robić USG przez cały dzień przyjełabym Was 3 a nie 30" i wiele wiele innych....

Szkoda czasu, nerwów a przede wszystkim podejście ,, taka Pani uroda'' może spowodowac ,że zostaną przoczone na prawde ważne rzeczy szczegolnie w tak wrazliwym momencie jakim jest ciaza.

Pani Marto, zglosilam sie do Pani z plamieniami, przed i po miesiaczce. Zbyla mnie Pani mowiac, ze to jest czeste i normalne. Czy jest czeste, byc moze, ale na pewno nie jest normalne. Pani Marto, udalam sie do innego lekarza, ktory postanowil odkryc przyczyne plamien. Chcialam Pania poinformowac, ze te plamienia to efekt przewleklego zapalenia endometrium, ktore u mnie wykryto. Stad tez problemy z plodnoscia. Moze z ta informacja uda sie Pani pomoc pacjentkom, zamiast zbywac je tekstem " to normalne". Moze komus uda sie pomoc wczesniej, bo ja miedzy innymi dzieki Pani sporo cennego czasu stracilam, w ktorym juz moglam zaczac leczenie. Nie pozdrawiam.