Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji kierunku Dietetyka SGGW w Warszawie oraz instruktorka kulturystyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradni dietetycznej gdzie zajmowałam się edukacją żywieniową, prowadzeniem dietetycznym pacjentów ze schorzeniami dietozależnymi, m.in. otyłością, schorzeniami tarczycy. Współpracowałam z klubami fitness przeprowadzając pomiary składu ciała, układając jadłospisy, oraz motywując osoby aktywne fizycznie do prz...

Miałam kontakt z wieloma lekarzami i dietetykami, ale nikt nie potrafił mnie zmotywować i dobrać diety, która byłaby skuteczna ale i smaczna. Dopiero Pani Marta pomogła mi schudnąć raz na zawsze w rozsądnym czasie i do tego ustaliła dietę pomocną w mojej chorobie - Hashimoto. Szczerze polecam :)

Polecam pracę z Panią Martą. Skupiła się na moich potrzebach i dostosowała dietę zgodnie z moimi założonymi celami. Osoba kompetentna i posiadająca sporą wiedzę. Dzięki przygotowanej diecie można skupić się w pełni na mocnym treningu. Mariusz Grot

Mariusz Grot

Pani Marta jest bardzo kompetentną i niesamowicie ciepłą osobą! Rzetelne i fachowe porady, świetnie dopasowany plan żywieniowy. Ciekawe pomysły na nowe dania i odkrywanie nowych smaków. Polecam serdecznie!