Martyna Sowińska

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem posiada dużą wiedzę jest bardzo sympatyczna poświęca dużo czasu tłumaczy wszystko dokładnie. Bardzo polecam !!!!!!!

Odradzam komukolwiek skorzystanie z usług. Przestrzegam i nie polecam. Próbowałem grzecznie spróbować zarejestrować mamę do gabinetu a tu niespodzianka... chyba przeniosłem się w czasie do lat 80-tych. Pani odbierająca telefon nie dość, że robiła wszystko by wydeklamować i pokazać ile to pracy i klientów teraz mają i że nie ma mowy na zarejestrowanie to na dodatek robiła wszystko by "gadać o wszystkim i o niczym" czyli zero konkretów: kiedy gdzie i o której można się zarejestrować. Odniosłem wrażenie jakby zależało jej na jak najdłuższym doprowadzeniu klienta do szewskiej pasji. Po czym kazała zadzwonić ponownie o umówionej godzinie. Tak uczyniłem i to trzykrotnie a telefonu nie miał kto odebrać. Na drugi dzień próbowałem ponownie się skontaktować a pani do mnie z zarzutami i pretensjami że nie dzwoniłem. Ja się pytam gdzie my żyjemy, na Haiti? gdzie lekarzy jest jak na lekarstwo? czy to pracowni lub pani rejestrującej nie powinno zależeć na pacjencie co go pozyskać? Wiem od dziś że napewno nikomu znajomemu nie polecę ignorancji i niekompetencji o której wyżej już pisałem. Chyba, że ktoś lub sporne sytuacje, rozmowę z nie kopetentnymi osobami, problemy i proszenie się o łaskawe przyjęcie na wizytę to w takim układzie polecam.

Niestety jestem zawiedziona, rozczarowana i wrogowi bym nie poleciła - Pani Doktor wiedząc że jestem w ciąży przepisała mi lekarstwa, które nie są dla kobiet w ciąży- pierwsza informacja dla pacjenta - ULOTKA,a przecież lekarz posiada książkę w której może sprawdzić wskazania i przeciwwskazania), , powodują poronienie lub inne negatywne skutki dla matki i maleństwa. Rozmowa z lekarką pozostawiła mnóstwo do życzenia.Chyba najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w Nowym Szpitalu w Tarnowie w 2007 roku w poradni K.

Ja z wizyty u tej doktor nie jestem zadowolona. okazuje się że żle postawiła rozpozanie i leczenie. Jej zachowanie tez pozostawia dużo do życzenia

Ja z wizyty u tej doktor nie jestem zadowolona.

Wyjątkowy lekarz - kompenentna, konkretna, uprzejma

Wyjątkowy lekarz - kompenentna, konkretna, uprzejma

JEST REWELACYJANA...JA LECZYLAM/LECZE SIE U NIEJ PRYWATNIE,ALE POZNALAM JA W SZPITALU BYLA BARDZO MILA I PRZYJAZNA DLA PACJENAT A JEDNOCZESNIE BARDZO KONKRETNA. OBECNIE PRZEBYWAM W ANGLII ALE BEDAC W POLSCE NA URLOPIE ZAWSZE CHODZE SIE PRZEBADAC DO DOKTOR...ZROBIC BADANIA KONTROLNE:)

Polecam panią Martynę, jestem jej pacjentkom już 5 lat i naprawdę jestem zadowolona. Często mam zapalenia dróg rodnych, walczyłam też z 2 nadżerkami itp pani Martyna wszystko wyleczyła i naprawdę o mnie zadbała. Sama zleciła mi USG piersi i bardzo dziękuje jej za to ponieważ pierwsza wizyta wykryła u mnie guza piersi. Którego obecnie mam wyciętego. Cały czas się jeszcze lecze. Gdyby nie porada pani Martyny sama napweno bym nie poszła na USG. Operacje miałam robiona w Krakowie i lekarze z kliniki sami powiedzieli że dzięki Bogu że ginekolog kazał ...

Gdyby nie porada pani Martyny sama napweno bym nie poszła na USG. Operacje miałam robiona w Krakowie i lekarze z kliniki sami powiedzieli że dzięki Bogu że ginekolog kazał zrobić badanie bo w przeciwnym razie mogło by się to inaczej skończyć.Tym bardziej że w przeciągu 3 miesięcy guz urósł dwukrotnie.
Tak więc polecam w 100%