lek. dent. Marzanna Brodzicka

Panią Doktor mogę polecić z czystym sumieniem, od wielu lat mam okazję leczyć się u Pani Marzeny ,w gabinecie panuje przyjazna atmosfera a leczenie przeprowadzone jest zawsze profesjonalnie, sprawnie i w miarę możliwości bezboleśnie.

Serdecznie polecam Panią Doktor Marzannę Brodzicką, niesamowity lekarz!!!!! Pani Doktor jest profesjonalistą, a przy tym jest miła, ciepła, ma niesamowite podejście do dzieci. Szczerze mówiąc nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza , dziękujemy Pani Doktor

Niesamowity lekarz, stomatolog z powołania. Pani Marzanna ma zawsze niespotykane pokłady cierpliwości i ciepła dla pacjentów. Wyjaśnia wszystkie kwestie dotyczące dbania o higienę jamy ustnej. Niezwykle delikatna, a jednocześnie perfekcyjnie lecząca. Dla wszystkich osób obawiających się wizyt u stomatologa gorąco polecam Panią doktor Brodzicką.

Pani Doktor to pełna życzliwości osoba, profesjonalny lekarz, rzetelnie informujący o leczeniu. Empatyczne podejście, zwracanie uwagę na samopoczucie pacjenta podczas wizyty powoduje, ze czuje się bardzo komfortowo.

Bardzo miła i sympatyczna osoba. Dokładnie wyjaśnia co robi, bez pośpiechu. Bardzo dba o higienę w gabinecie, przykład się do swojej pracy.

Bardzo miła i sympatyczna osoba.
Dokładnie wyjaśnia co robi, bez pośpiechu.
Bardzo dba o higienę w gabinecie, przykład się do swojej pracy.

Serdecznie polecamy Panią Doktor! Od wielu lat całą rodziną korzystamy z Jej opieki i jesteśmy bardzo zadowoleni z Jej fachowości, dokładności i super podejścia do pacjenta. Jest lekarzem empatycznym, postępowym, a przy tym nie naciąga na dodatkowe koszty. Świetnie się sprawdza w stomatologii estetycznej.

Serdecznie polecam P. DOKTOR. Jest moim lekarzem prawie od 30 lat. Ma dla mnie czas, jest troskliwy i bardzo sumienym lekarzem. Na fotel siadam bez lęku, bo darze ja pełnym zaufaniem.