lek. dent. Marzena Biegańska

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania w nieskończoność, bez udręki siedzenia godzinami z rozwartą szczęką. Jest to najbardziej profesjonalna dentystka, z jaką zdarzyło mi się zetknąć, a widziałam ich wielu. Fachowość przez duże "F". Na pewno odwiedzę jej gabinet, jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba.

jest kompetentna jestem super super zadowolony oby tak dalej z takim podejściem do pacjenta napewno bedzie bardzo lubiana

Zaczęłam chodzic razem z mezem i jestesmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu pani doktor

Mam poważne problemy z zębami. Do Pani doktor trafiłam po wielu wcześniejszych swoich wizytach u różnych specjalistów, którzy bezradnie rozkładali ręce. Do końca życia będę Jej wdzięczna nie tylko za uratowanie zębów, za profesjonalne podejście i życzliwość, ale również za to, że dzięki niej przestałam cierpieć, co wydawało mi się już na pewnym etapie niemożliwe. Jest wspaniałą osobą. Polecam!!!!

Wyjątkowy stomatolog:)"chodzę" do niej od kilku lat i powiem szczerze, że najlepsza jaka do tej pory mnie leczyła(a ząbki niestety mam słabe...)Polecam każdemu i pozdrawiam Panią Doktor.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3