lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska

Najlepszy specjalista w Opolu. Wcześniej leczyłem zęby u dr. Bystrego ale jego podejście do pacjenta mnie zraziło. 3-4 fotele i lata między pokojami jak poparzony nie mogąc się skupić. 2 lata temu odkryłem dr. Dmowską-Zielińską. Mam 2 małych dzieci 7 lat i 4 lata i one ją uwielbiają. Świetny fachowiec. Rozsądna cena zabiegów. Godna polecenia.

Skuszona pozytywnymi opiniami przeczytanymi w internecie postanowiłam wybrać się na wizytę. Pani doktor rzeczywiście jest przemiłą osobą, do tego zawsze uśmiechniętą, co niewątpliwie jest bardzo dużym plusem. Moje zabiegi przeprowadzone zostały bezboleśnie i po wizycie byłam naprawdę zadowolona. Tym większy był mój szok, kiedy po około miesiącu udałam się do innego dentysty i okazało się, że moja dolna szóstka jest do natychmiastowego leczenia, a zmiany bardzo dobrze były widoczne na zdjęciu (które pani doktor również widziała, ale twierdziła, że ząb jest tylko do obserwacji). Ponadto okazało się, że mam jeszcze wiele innych drobnych ubytków do leczenia, a jeden ząb którego robiła Pani doktor musiał być poprawiany. Nie wiem dlaczego zbyto mnie w ten sposób i odesłano z niezaleczonymi zębami. Ja osobiście nie polecam.

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. .Pełen profesjonalizm,a do tego bardzo miła i serdeczna atmosfera. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego stomatologa dla swoich dzieci. Dzieci chętnie przychodzą na wizytę Bardzo przyjemne i bezbolesne leczenie. polecam tego lekarza z cala odpowiedzialnością.

Pani dr jest wyśmienitą specjalistką z profesjonalnym podejściem do Pacjenta. Swój zawód wykonuje z zegarmistrzowską dokładnością i zaangażowaniem co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Dokładnie objaśnia i tłumaczy jak należy dbać o jamę ustną, dodatkowo informuje pacjenta o metodzie leczenia i w jaki sposób będzie dokonywać zabiegu na uzębieniu. Dla osób które 15 lub 20 lat temu doznały traumy z powodu różnych przeżyć stomatologicznych, obecnie nie mają powodów do obaw. Dla osób bardzo wrażliwych wszelkie zabiegi leczenia przeprowadzane są pod znieczuleniem, nawet ukłucia igły nie czuć. Bardzo gorąco polecam lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska, inni powinni tylko brać przykład i starać się aby tak wyglądała obsługa pacjenta jak u Pani Marzeny.

Pozdrawiam Adam

Dobry stomatolog. Delikatna i dokladna. U niej nie potrzebuje znieczulenia podczas leczenia zebow :). Korzystam z jej uslug od lat. Szczerze polecam.

Uslugi na wysokim poziomie. Przy każdej wizycie ciepło i uśmiech działa na pacjenta jak znieczulenie. Cudowna i profesjonalna w każdym calu. Polecam gorąco.

Pani Marzenka od kilku lat jest moim i mojej córki stomatologiem. Profesjonalna i niesamowicie dokładna,a przy tym zawsze życzliwa,uśmiechnięta,cierpliwie odpowiadająca nawet na dociekliwe pytania i również chętnie sama wszystko objaśniająca.Do takiego lekarza idzie się bez żadnego stresu.Moje wizyty zawsze były prywatne,lecz jestem przekonana,że do wszystkich pacjentów Pani Marzenka podchodzi jednakowo.Późno natknęłam się na ten ranking, ale z radością dołączam do grona jej zadowolonych pacjentów.

Moim zdaniem to najlepszy specjalista w Opolu. Wczesniej balem sie dentysty, ale teraz to po prostu przyjemność.

Bardzo dobra jest w tym co robi, wrażliwa na ból pacjenta, kontaktowa, jak najbardziej polecamleczenie u pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opole"?

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2