lekarz Marzena Dychus-Ludyga

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,2

Niestety zgadzam się z wszystkimi niepochlebnymi opiniami na temat Pani doktor. Moje wizyty trwały 2 minuty. Pani doktor "zza biurka" oglądała zmiany skórne..po czym wypisywała recepte i dziękowała.. Na jednej z kolejnych wizyt stwierdziła ze potrzebny jest zabieg w szpitalu. Postanowiłam sprawdzic tą diagnozę u innego lekarza, który powiedział, ze w takim przypadku kategorycznie nie robi sie takich zabiegów.. Zdecydowanie NIE POLECAM!! chyba ze do wypisania recepty..

jak dla mnie super lekarz zobaczyla moja corke i odrazu wiedziala co jej jest dostala masc robiona i przez wekend wszystko jej przeszlo super

niekompetentna osoba ktora calkowicie nie nadaje sie do wykonywania swojego zawodu... nie przerowadza prawidlowego wywiadu z pacjentem..przepisuje nie odpowiednie leki zle okreslajac dana chorobe i nie badajac pacjenta nie polecam Jej..

Jak dla mnie TRAGEDIA!Wogole nie slucha pacjenta!Byle szybko i nastepny!Jednym okiem spojrzala na moja coreczke i przepisala sterydy!Dla mnie to lekarz bez powolania! Stanowczo odradzam

Odradzam. Zgadzam się z większością niepochlebnych opinii na temat pani doktor. 1. Nie poświęca czasu pacjentowi 2. Nie przeprowadza odpowiedniego wywiadu 3. Wizyta kończy się po kilku minutach przepisaniem leku, który prawdopodobnie nie został odpowiednio dobrany. Przychodząc do niej z łuszczycą głowy, pyta, czy stosowałam Nizoral*. Innym razem przekierowuje do innego lekarza. Już nigdy więcej. Szkoda czasu!

niestety ja umówiłam się z Panią dr.i jak sie okazało nawet na mnie nie zaczekała tylko wyszła.Nie wiem więc jakim jest lekarzem bo do wizyty nawet nie doszło i napewno z mojej strony nie dojdzie.Najwyrażniej Pani dr ma już za dużo pieniędzy bo to miała być prywatna i dopłatna wizyta.Cóż z lekarzami jak w handlu jeden niezadowolony pacjent przekaż swoją niepochlebną opinie stu następnym.Pani dr mam nadzieje że zmniejszy się Pani ilość pacjentów bo tylko wtedy zacznie pani traktować każdego pacjenta jak żyłę złota:):)a mnie już Pani nie zobaczy i nikogo z mojej rodziny i znajomych...

Jestem wiecej jak zadowolona z efektow leczenia u tej Pani Doktor. Mialam bardzo duze problemy z tradzikiem rozowatym i twarza czerwona od popekanych naczyniek. Chodzilam u nas do lekarza i nic nie pomagalo. Teraz nareszcie sa jakies efekty. Jestem Jej bardzo wdzieczna

Jestem Jej bardzo wdzieczna

Na prawdę polecam!Mąż nabawił się poważnej choroby skóry(łuszczyca). Nie potrafiliśmy jej wyleczyć - nawet po konsultacji z innym lekarzem, który nawiasem mówiąc zdiagnozował łojotokowe zapalenie skóry. Dopiero, kiedy trafiliśmy do Pani Doktor,choroba ustępuje. W przeciągu 3 dni łuszczyca zniknęła. Dziś jest 5 dzień kuracji a na skórze-w miejscach gdzie były swędzące,sączące się strupy i mocno zaczerwienione plamy - pozostały tylko lekko zaróżowione ślady. Jesteśmy mile zaskoczeni tak szybkimi efektami leczenia. A to wszystko dzięki odpowiednio dobranego przez Panią Doktor spodobu terapii

Zdecydowanie nie polecam. Ekspresowa diagnoza zza biurka. Nie raczy spojrzeć na pacjenta tylko od ręki wypisuje receptę. Nie tłumaczy co człowiekowi dolega. Wizyta trwa dosłownie 2 minuty.

Wizyta u Pani doktor trwa 2-3 minuty. Nie słucha ona pacjenta. Przepisywała zawsze leki z górnej półki, nie robiąc żadnych badań (mimo moich próśb). Doprowadziła swoim "leczeniem" do powikłań, z którymi zmagam się do dnia dzisiejszego. Oczywiście zrezygnowałem z wizyt u Pani doktor. Nadmienię jescze, że jest niepunktualna. Potrafiła godzinę spóźnić się do pracy (nie raz) i wyjść wcześniej.