lekarz Marzena Dychus-Ludyga

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,2

Na mnie tez nie spojrzała i przerwała gdy próbowałam powiedziec coś o lekach które stosowałam a nie przynosiły efektu. Czekałam 1 godz. na wizytę a w gabinecie byłam uwaga 3 minuty! Odradzam!!

Odradzam!!

ZENADA!!!! NIE ZROBILAM NAWET WYWIADU ZERO CZASU ZERO EFEKTOW!!!!

ZENADA!!!! NIE ZROBILAM NAWET WYWIADU ZERO CZASU ZERO EFEKTOW!!!!

beznadziejny lekarz! 20 minut czekałam od wyjścia poprzedniego pacjenta nie wiadomo po co, wizyta trwała 2 minuty, lekarz nawet na mnie nie spojrzał, a do dermatologa chodzi sie zazwyczaj z problemem, ktory widac. Pani doktor poza tym przepisała mi leki, bez powiedzenia jak mam je przyjmować, pomimo iż to kontynuacja i powinnam inaczej niż w ulotce. Byłam u wielu dermatologów, ale tego zdecydowanie nie polecam! Masakra