lekarz Marzena Konsewicz

To lekarz, który zawsze słucha i reaguje na problemy. Polecam. Mam już swoje lata i wiem, że nie jest łatwo takiego spotkać. Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą i rozumie problemy, z którymi się do niej przychodzi.

Bardzo polecam. Pani doktor przywraca wiarę w lekarzy z powołaniem i w służbę zdrowia. Zawsze staje na wysokości zadania i wykorzystuje wszystkie możliwości znalezienia przyczyn dolegliwości, a następnie sposobów zaradzenia problemowi. Nigdy nie odmawia pomocy, zarówno w przychodni jak i podczas wizyt domowych. Pomaga mi i rodzicom już od wielu lat i zawsze możemy na nią liczyć.

Absolutnie jeden z lepszych lekarzy do jakich trafiałam przez ostatnich kilka lat. Nie bagatelizuje objawów, w moim przypadku "szukała" i zlecała badania do skutku, żeby wyjaśnić dolegliwości. Nie odmawia pomocy w kryzysowych sytuacjach. Miła i konkretna. A to że nie wdaje się w niekończące się dyskusje ze starszymi ludźmi, którzy wizytę u lekarza traktują jak spotkanie przy kawie bo się nudzą w domu, to akurat duży plus. Nareszcie można wejść do gabinetu na umówioną godzinę, a nie z 1,5 godzinnym opóźnieniem jak u większości lekarzy w przychodni na Piaskowej Górze. ...

Nie odmawia pomocy w kryzysowych sytuacjach. Miła i konkretna. A to że nie wdaje się w niekończące się dyskusje ze starszymi ludźmi, którzy wizytę u lekarza traktują jak spotkanie przy kawie bo się nudzą w domu, to akurat duży plus. Nareszcie można wejść do gabinetu na umówioną godzinę, a nie z 1,5 godzinnym opóźnieniem jak u większości lekarzy w przychodni na Piaskowej Górze. Co jest ważne dla ludzi którzy pracują i idą do lekarza w konkretnym celu, a nie na pogaduszki.
Fachowo i z sympatią. Bardzo polecam :-)

Niestety nie polecam. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak bezczelnej lekarki. Zero empatii do drugiego człowieka. Nie polecam!

Od kiedy pamiętam, zawsze pełny profesjonalizm i obiektywne podejście !!! Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pomogła mi i nie tylko, z tego co wiem, wiele razy. Polecam !!!

Od kiedy pamiętam, zawsze pełny profesjonalizm i obiektywne podejście !!!
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pomogła mi i nie tylko, z tego co wiem, wiele razy.
Polecam !!!

Polecam Uprzejma, konkretna Pani doktor. Nigdy się nie zawiodłam. Jeżeli chodzi o lekarzy w przychodni Piaskowa Góra jedna z nielicznych, do których warto udać się po poradę.

Polecam
Uprzejma, konkretna Pani doktor.

Pani bardzo uprzejma, fachowa, pomocna, dobrze diagnozuje. Z opiniami negatywnymi nie zgadzam się w ogóle - proszę nie brać ich pod uwagę. Polecam.

Polecam.

Przemiła Pani!! Pani doktor jest bardzo pomocna, potrafi dobrze doradzic i nigdy nie trafilem na tak dobra i mila Pania lekarz Polecam w 100%!!

Polecam w 100%!!

Dwa lata temu Pani Doktor zbagatelizowała spadki cukru u mojej osoby przepisała tabletki na unormowanie cukru i to wszystko. Dziś występują u mnie hipoglikemie. Straciłam przytomność, dostałam drgawek oraz mam problemy z mówieniem i skupieniem się. Pani Doktor mówiąc kolokwialnie po raz kolejny zlała mnie. Nie dostałam skierowania ani do diabetologa ani do endokrynologia bo jak stwierdził ,, PAN DOKTOR Z POGOTOWIA MĄDRZE PISZE ALE NIE DA SKIEROWAŃ BO I TAK SIĘ NIE DOSTANĘ SZYBKO DO LEKARZA." Na chwilę obecną czekam na termin w Poliklinice Szpitala Wojskowego we Wrocławiu z podejrzeniem WYSPIAKA. Guz trzustki. A do diabetologa z moim podejrzeniem trafilam po dwóch dniach od daty wystawienia skierowania. Takich lekarzy jak Pani Doktor Konsewicz powinno się trzymać jak najdalej od ludzi. Pamiętam jak zarzuciła mi po hipoglikemi że nie jem widocznie żadnych posiłków. Dziś muszę do hospitalizacji jeść co trzy godziny przez całą dobę i cukier i tak mam maksymalnie 76, nie mówiąc o wszystkich spadkach poniżej 60. Lepiej było splawic i potraktować chorego człowieka jak kolejna cyfrę do odchodzenia. Ja mam 30 lat i dziewieciolerniego syna na wychowaniu a Pani Doktor już posyłała mnie do grobu. Są jednak jeszcze tacy lekarze jak Pani Doktor Bywalec oraz Pani Doktor Szadok, które na szczęście są lekarzami z powołania.

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy i rzeczowy. Szybko trafnie diagnozuje. A ci co piszą że brak poszanowania dla osób starszych to się nie dziwie bo ci ,,starsi,, tylko siedzą po tych przychodniach bo ich ,,dupka,, boli, przyłażą z byle czy, i tylko zajmują miejsce młodym którzy mają jeszcze szanse na wyzdrowienie. Przez nich właśnie mam czekać rok czasu do neurochirurga bo oni muszą iść tylko po co i tak nic im to nie pomoże, a ja mam jeszcze szanse a tak tyle czasu czekania.