lekarz Marzena Konsewicz

To najgorsza Pani Lekarz w mieście, z taką arogancją i bezczelnością się jeszcze nie spotkałam. Brak mi słów.

Unikać jak ognia zupełny brak kompetencji,współczucia i poszanowania osób starszych .Tutaj pacjent nie ma racji ,jego problemy zdrowotne nie istnieją mimo potwierdzonych złych wyników -tutaj racje ma tylko lekarz.Hasło przewodnie tej pani ,które słyszymy za każdym razem to "po co pani do mnie przyszła?" ręce mi opadają .Nie rozumiem ,że pacjent nie ma prawa głosu a pani dr. nawet ani razu nie przebadała pacjenta nie ma mowy o zmierzeniu ciśnienia krwi czy osłuchaniu ,bo po co jak z góry się zakłada ,ze chory nie jest chory.Nie polecam tej pani bo to strata czasu i zdrowia.