lekarz Marzena Łazarczyk-Łazaj

Lekarz rodzinny, Pediatra

Miła i kompetentna, ma cudowne podejście do dzieci w każdym wieku - dzięki niej szczepienia nie są dramatem :) polecam każdemu!

Nie polecam! Gdyby było można dałabym 0gwiazdek. Ta pani prowadziła moje dziecko które zostało zle zdiagnozowane. Moje 4miesieczne dziecko zaczelo pokaszliwac miało katarek, doktor powiedziała ze nie ma żadnych szmerów i wszystko jest Ok. Wyleczy się samo w domu. Widziałam ze jest coś nie tak. Moje dziecko w dniu dzisiejszym jest w szpitalu pod tlenem. Pisze to zeby żadnej matce nie wmówiono ze „wariuje” jak widzi ze coś z jej dzieckiem jest nie tak. bo Ta Pani widocznie nie zna się na swojej pracy i radziłabym jej, ją zmienić.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowy wywiad, nie przepisuje antybiotyków na każdą dolegliwość tylko kak zachodzi konieczność. Polecam!!

Miła pani doktor i stara się Moze nie zawsze się udaje ,ale taki to zawód Rózni są ludzie i różnie chorują Poza tym jest bardzo zdecydowana w tym co robi Polecam przekonac się samemu