lek. dent. Marzena Łazarska-Zając

Bardzo sympatyczna Pani doktor, wszystkie żeby leczone w tym gabinecie. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Mimo, ze wcześniej bałam się wizyt u dentysty. Polecam serdecznie.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wszystkie ząbki, leczone przez panią doktor super się trzymają zarówno u mnie, jak i u moich dzieci. Polecam w 100%.

polecam miła kompetentna pani ,super usówa zęby polecam. roznie oceniają pacjenci skutecznośc leczonych zębów ale pewnie zależy to od wielu czynników np stanu uzębienia,higieny