lekarz Marzena Maryniak-Wiśniewska

Psychiatra

Pani Doktor profesjonalnie podchodzi do pacjęta. Dobrze tłumaczy przebieg choroby . Dobre podejście do pacjeta i bliskich Leczyła moją mamę, ale byłam na każdej wizycie. Jestem bardzo zadowolona ,szkoda tylko że trafiliśmy do Pani doktor jak mama miała już bardzo zaawansowaną chorobę.

Dobre podejście do pacjeta i bliskich

Pani doktor jest bardzo oschła w kontakcie, mało informacji przekazuje od siebie, natomiast dramat był w sytuacji, kiedy przepisała mi leki, po których bardzo źle się czułam, miałam silne zawroty głowy, mroczki przed oczyma, chwilowe utraty przytomności. Kiedy przyszłam do niej przed czasem przeznaczonym na przyjmowanie pacjentów, kiedy nikogo nie było w gabinecie, lodowato oświadczyła,że nie przyjmie mnie i koniec kropka. Na moje prośby tylko o zmianę leków, kategorycznie powiedziała,że nie będzie ze mną rozmawiać, ponieważ nie byłam umówiona. Praktycznie nie można było z nią porozmawiać, "wydała" swoje oświadczenie i oczekiwała szybkiego opuszczenia gabinetu. Zdecydowanie nie polecam. Od tego dnia nie byłam u niej ani razu. Zainteresowana ustaliłam,że to nie jedyny przypadek zbywania pacjenta w potrzebie i szorstkości w kontakcie. Może tylko odstraszać.

Wg mnie bardzo dobra Pani doktor. Miła, sympatyczna, uprzejma. Z czystym sumieniem polecam.

Hmm... biorąc pod uwagę cenę usługi, to marnie to wyglądało:(

Hmm... biorąc pod uwagę cenę usługi, to marnie to wyglądało:(