lekarz Marzena Romanowska- Kocejko

Pani od pierwszej minuty oschła, nieuprzejmą, posługuje się głównie komendami w trybie rozkazującym. Badanie nie zostało omówione w ogóle. Próbowałam zadawać dodatkowe pytania, ale lekarka wyprosiła mnie z gabinetu, mówiąc że czas na kolejnego pacjenta - a podkreślam że nie odbyła ze mną ani minuty rozmowy na temat badania jak ono wygląda po co jest jak przebiega. Jedyne co usłyszałam to, że przegroda jest nieprawidłowo zbudowana, ale że to nic takiego i że serce bije za szybko - bez komentarza.

Pani doktor sympatyczna , poświęciła mi dużo czasu wytłumaczyła w czym problem zleciła dodatkowe badania ,serdecznie polecam .

Dobry specjalista, skrupulatnie przygląda się każdemu przypadkowi, zleca dodatkowe badania, szuka przyczyn na każdej płaszczyźnie.