lekarz Marzena Stopyra-Początek

Internista, Kardiolog

Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona.........lekarz godny polecenia z powołania ! Bardzo mi pomogła w chorobie !!! Dziękuje pani doktor za dotychczasowe leczenie, wsparcie i ogólną pomoc. Małgorzata

Bardzo komunikatywny i kompletny kardiolog,bardzo dokładnie szczegółowo objaśnia problem.........dokładnie tlumaczy , zrozumiale dla laika. Świetne podejście do pacjenta ,szczere polecam Panią doktor Marzenkę z wrocławskiego CM Medix.

Doktor świetny kontakt ,pełen profesjonalizm i zrozumienie dla problemów pacjenta. Pani Marzena poświęca odpowiednią ilość czasu,konkretnie i rzeczowo wyjaśnia wątpliwości...jej pomoc jest bezcenna .

Bardzo dobry lekarz. Trafne zdiagnozowanie mnie, pani dr pełna empati, leki niedrogie. Profesjonalistka, z odpowiednim podejściem do pacjenta, wspaniały człowiek. Dziękuję serdecznie

Bardzo rzetelny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Lekarz rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny i pomocny. Dokładnie wszystko wyjaśnia .

Lekarz przyjazny dla pacjenta, miły,dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości. We Wrocławiu lepszego kardiologa nie znajdziecie. Polecam gorąco !!

Znakomity diagnosta , bardzo rzeczowa, a przy tym sympatyczna i troskliwa. Dokładna diagnoza i skierowanie na konkretne badania. Mam pełne zaufanie do niej i polecam w 100% potrzebującym.

Zostałem wyjątkowo mile potraktowany przez dr Stopyrę-Początek. Mam porównanie z inną lekarką z mojego miasteczka, niebo a ziemia. Doktor Marzena zajęła się mną z jednej strony bardzo profesjonalnie, a z drugiej to po prostu kompleksowo.

Leczę się u Pani doktor już od lat i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i życzliwość. Nigdy nie zmienię kardiologa na innego - bardzo gorąco polecam tą lekarkę.