lekarz Marzena Stopyra-Początek

Internista, Kardiolog

Doktor świetny kontakt ,pełen profesjonalizm i zrozumienie dla problemów pacjenta. Pani Marzena poświęca odpowiednią ilość czasu,konkretnie i rzeczowo wyjaśnia wątpliwości...jej pomoc jest bezcenna .

Bardzo komunikatywny i kompletny kardiolog,bardzo dokładnie szczegółowo objaśnia problem.........dokładnie tlumaczy , zrozumiale dla laika. Świetne podejście do pacjenta ,szczere polecam Panią doktor Marzenkę z wrocławskiego CM Medix.

Bardzo rzetelny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Lekarz rzeczowy, konkretny, bardzo sympatyczny i pomocny. Dokładnie wszystko wyjaśnia .

Znakomity diagnosta , bardzo rzeczowa, a przy tym sympatyczna i troskliwa. Dokładna diagnoza i skierowanie na konkretne badania. Mam pełne zaufanie do niej i polecam w 100% potrzebującym.

Leczę się u Pani doktor już od lat i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i życzliwość. Nigdy nie zmienię kardiologa na innego - bardzo gorąco polecam tą lekarkę.

Zostałem wyjątkowo mile potraktowany przez dr Stopyrę-Początek. Mam porównanie z inną lekarką z mojego miasteczka, niebo a ziemia. Doktor Marzena zajęła się mną z jednej strony bardzo profesjonalnie, a z drugiej to po prostu kompleksowo.