lekarz Mateusz Dąbkowski

Radioterapeuta

Niestety Pan Doktor nie przeanalizował rzetelnie wyników badać i zalecił mi bardzo złą formę leczenia hormonoterapię i naświetlania ogólne. Dopatrzył się przerzutów raka do węzłów chłonnych !!! Po tym wyroku jaki usłyszałem od doktora !!! Przeprowadziłem konsultację jeszcze z trzema urologami (starając się dobrać jak najlepszych, oświadczonych lekarzy). Żaden !!! z lekarzy nie potwierdził diagnozy Pana Mateusza Dąbkowskiego. Wszyscy stwierdzili, że nieprawdopodobnym jest aby na bazie takich wyników stwierdzić przerzuty do węzłów chłonnych i zalecić radioterapię ogólną. Reasumując należy unikać tego lekarza, bo jest groźny dla pacjenta !!! (stwierdzam to ...

Dopatrzył się przerzutów raka do węzłów chłonnych !!!
Po tym wyroku jaki usłyszałem od doktora !!!
Reasumując należy unikać tego lekarza, bo jest groźny dla pacjenta !!! (stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością).