lek. dent. Mateusz Frelich

Wizyty u Pana Doktora wywołują u mnie same pozytywne emocje. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. A przy tym uprzejmy i ciepły człowiek. Serdecznie polecam!

Pan Mateusz Frelich to stomatolog na piątkę!!! Leczę u niego zęby od lat i nie zdecydowałbym się na zmianę lekarza.

Fachowe i mega uprzejme podejście do pacjenta, wszystko jasno bardzo omówione, a leczenie nawet kanałowe to czysta przyjemność u Pana doktora :) zero bólu a efekt bardzo zadowalający!!!

leczenie zęba kanałowe, 3 kanały + białe wypełnienie kosztowało mnie 600zł nie wiem czy dużo czy mało ale pani doktor uprzejma i widać ze podchodzi fachowo, ogólnie polecam

Usunięcie korzenia, wizyta prywatna. Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, u niejednego stomatologa byłem, ale ten mnie zaskoczył na duży plus. Odtąd tylko do niego.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kanalowego! cenowo tez ok

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kanalowego! cenowo tez ok

Lekarz nie podszedł profesionalnie do najmłodszego pacjenta lakim jest małe dziecko. Brak mu podejścia do małych dzieci, nie ulżył w bólu, nie doradził co robić dalej a był weekend. Zapłaciłam przede wszystkim za jego czas i wypełnienie, które znalazło się na koszuli dziecka a nie w zębie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Żory"?

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Katowice
Bałdyka 14
44-240 Żory
prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A

Żory