Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.
Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ukończyłem w 2016 roku, natomiast podyplomowy staż lekarski odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.
W latach 2017-2020 pracowałem jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej (Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach) natomiast w 2020 roku rozpocząłem pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Barbary w Sosnowcu- Centrum Urazowym na stanowisku młodszego asystenta.
Odbyłem studia podyplomowe w dziedzinie Medycyna Estetyczna na Katowickiej GWSH.
Od czasu ukończenia studiów rozwijam również swoje umiejętności w zakresie diagnostyki USG uczestnicząc w certyfikowanych kursach. Jestem także autorem i współautorem kilkunastu prac z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, plastycznej i urologii.

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje chirurg plastyczny daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.Z czystym sumieniem polecam.

Pan doktor Mateusz Kęsek cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wykonywał mi zabieg z medycyny estetycznej, delikatność i fachowość to cechy którymi można określić Pana doktora.Wytlumaczył na czym zabieg będzie polegał, napewno jeszcze skorzystam z usług tego lekarza.

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.