Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Chirurg Plastyczny Sosnowiec

- 3 lekarzy

lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

liczba opinii: 36

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Średnia ocen: 4,8/5
Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

liczba opinii: 7

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Plastycznej
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Sosnowiec

Średnia ocen: 4,0/5
Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną.
Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Monika Brzezińska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

liczba opinii: 3

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Średnia ocen: 3,7/5
Świetna delikatna pani chirurg, całą rodzinką usuwaliśmy przed wiosną pieprzyki i znamionka, i dzieci b. zadowolone i my z mężem także, nie ma śladu, albo niezauważalne, bezboleśnie, czyściutko, pani doktor bardzo delikatna i sympatyczna, ma doświadczenie ponoć zza granicy w chirurgii plastycznej, wszystkim chcę polecić, zapłaciliśmy niedużo,bo rodzinnie:-)
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy plastyczni w SosnowcuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat