Chirurg Plastyczny Sosnowiec

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Witam serdecznie, 3 raz musze dodawać tu opinie bo ciągle mi ten wasz mail nie działa drogi rankinglekarzy.pl!!!!1 a teraz opinia: u Doktora robiłam nosek(nie bolalo) w czerwcu a tydzień temu synowa biust powiększla. Co do synowej to nie napisze no bo wiadomo tydzień bo to jeszcze tak cudów nie ma, ale ona sama twierdzi ze jest spoko. Ja z nosa tez jestem zadowolona, cena nawet przystępna bo na konsultacjach byłam u kilku i cenniki podobne, różnice nie wielkie. No nie ważne. Opieka super. Bardzo fajne pielęgniarki trafiły się zarówno mi jak i synowej. Panie z recepcji bardzo miłe, kontskt telefoniczny wiadomo , że w godzinach pracy ale na maila to i wieczorem tego samego dnia odp była. Fajnie, że tak się dba o pacjenta, nie to co ten nasz nfz. bo to ważne, no wiadomo każdy ma jakieś obawy to pyta. Generalnie sama jeszcze wrócę na jakiś lifting , ale mam nadzieje ze druga synowa nie bedxie nic chciała bo pójdę z torbami. Sle gorące pozdrowienia dla was eurokliniko i dla doktora!

Opinia dodana przez: Karina K.

dr n. med. Monika Brzezińska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetna delikatna pani chirurg, całą rodzinką usuwaliśmy przed wiosną pieprzyki i znamionka, i dzieci b. zadowolone i my z mężem także, nie ma śladu, albo niezauważalne, bezboleśnie, czyściutko, pani doktor bardzo delikatna i sympatyczna, ma doświadczenie ponoć zza granicy w chirurgii plastycznej, wszystkim chcę polecić, zapłaciliśmy niedużo,bo rodzinnie:-)

lekarz Zbigniew Łucki

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny