Lekarze Lekarz medycyny estetycznej Sosnowiec

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Znakomity lekarz, doskonałe wyczucie, nie pozostawia wątpliwości co do zaleceń i prowadzonego leczenia. Konkretny, dokładny, bezpośredni. Uratował zdrowie i życie mojej Mamie i Żonie. Moje szczere uznanie i ogromne wyrazy szacunku. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

Internista, Lekarz medycyny pracy

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Jan Pyrkosz

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Bardzo jestem szczęśliwa , że trafiłam pod jego opiekę i dziękuję mu za wszystko co dla mnie robi .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Irena Fibakiewicz-Dziuba

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

lekarz Anna Bazan

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz.pelna empatii.zaluje że nie ma pani doktor u nas w przychodni.Polecam wszystkim.Cieply i serdeczny lekarz.Pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Renata Kupis

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk-Gabinet Zabiegowy
ulica Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Małecka-Dembowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Lenartowicza 73
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobra pani doktor. Jest świetnym lekarzem jakich mało. Leczyła zarówno mnie, jak i moją mamę. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Beata Jusiak

lekarz Jacek Kozak

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Bardzo miły, sympatyczny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy jest uprzejmy, a jego leczenie zawsze skuteczne, antybiotyk przepisuje zawsze rozważnie ale nie zastanawia się nad tym kiedy uzna, że jest potrzebny. Już nie chodzę do lekarza w przychodni tylko do Pana Kozaka, mój mąż również. Przyjmuje w Medyku w Sosnowcu. Inni lekarze interniści w tym samym miejscu biorą 50, 60 zl. Polecam tego lekarza.

lek. med. Artur Kula

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec

Pan doktor Kula to wspaniały lekarz, ale też bardzo dobry człowiek. Życzliwy z podejściem do pacjenta, potrafi rozładować stres związany z wizytą. W 2005r. kiedy moja Mama staruszka potrzebowała pomocy, przez przypadek trafiłam na tego lekarza. Zaraz przyjechał, sprawił, że moja Mama czuła jakby ktoś bliski z rodziny ją badał.Przez pół roku,do ostatniego dnia życia mojej Mateńki opiekował się nią.Kazał dzwonić w każdej chwili, gdyby zaistniała taka potrzeba. Byłam zaskoczona ...
Opinia dodana przez: Krystyna Ch.

lekarz Barbara Budniak-Mikuszewska

Przychodnia Rejonowa nr 2
Niwecka 16
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz internista. Z sercem podchodzi do pacjenta. Cierpliwa, uczynna, kompetentna, empatyczna. Lekarz z powołania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Ewa Gawryś

Internista, Lekarz medycyny pracy

41-208 Sosnowiec

Pani doktor bardzo pomocna, zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań by trafnie postawić diagnozę. Bardzo rzetelnie i dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę polecam

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Tadeusz Doros

Prywatna Praktyka Lekarska
Aleja Zwycięstwa 14 /I lok. 17
41-200 Sosnowiec

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
ulica Kościelna 13
41-200 Sosnowiec

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

Bożena Jaźwiec-Kanyion

Sosnowiec

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

lekarz Joanna Kolarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
41-200 Sosnowiec

Przyjnowanie duzej ilosci pacjentow nie swiadczy o kompetenjach mile usposobienie rozmowa tez swiadczy to jedynie o znajomosci ludzkiej psychiki szczegolnie osob starszych poni doktor to doskonale wie i tak sie zachowuje jak oczekuja tego pacjenci lekarze pracujacy w tej przychodni tez sa swietnymi lekarzami tyle tylko ze nie praktykuja paplaniny z pacjentami lecz rzeczowo i konkretnie sie nimi zajmuja w tej przychodni nie stosuje sie profilaktyki dlaczego przeciez wiadomo ze ...

dr Bogdan Kasperek

Sosnowiec

W swoim przedziale wiekowym jeden z najbardziej kompetentnych i porządnych lekarzy jakich spotkałem (jedyny w GOP - reszta to inne części Polski). Bardzo odpowiedzialnie podchodzący do pacjenta, także młodszego (zdarzało mi się bywać u niego z córką kiedy nie było pediatry w przychodni). Zawsze poświęcił dziecku naprawdę dużo czasu, nie zważając na kolejkę w poczekalni (a kiedy siedzieliśmy u niego już po godzinach przyjęcia pamiętam przypadek, że na pytanie pielęgniarki ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Waluga

Internista, Lekarz rodzinny

H.Ordonówny 7a/40
41200 Sosnowiec

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, który kiedykolwiek spotkałem. Wysłucha pacjenta, doradzi( posiada ogromną wiedzę i się dokształca w tym zakresie), empatię do pacjenta ale przede wszystkim Pani Doktor nie boi się wyzwań. Wyciągneła mnie z uzależnienia od opioidów, gdzie inni lekarze umywali ręcę. Czy psychiatra, czy lekarze z poradni leczenia bólu, każdy odsyłał mnie z problemem do szpitala... a w szpitalu mi ofen powiedzieli że tutaj na Śląsku to nie ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Dorota Tycner-Kowalska

Baczyńskiego
41-203 Sosnowiec

Gwiazdki przyznane przeze mnie Pani Doktor są opinią jakości jaką Pani Doktor oferuje. Polecam, P. Doktor miłą, kompetentna, otwarta na pacjenta
Opinia dodana przez: darek