Lekarze Lekarz medycyny estetycznej Sosnowiec

lekarz Dorota Tycner-Kowalska

Baczyńskiego
41-203 Sosnowiec

Gwiazdki przyznane przeze mnie Pani Doktor są opinią jakości jaką Pani Doktor oferuje. Polecam, P. Doktor miłą, kompetentna, otwarta na pacjenta
Opinia dodana przez: darek

lekarz Jan Haberka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39
41-200 Sosnowiec

Z całą pewnością mogę polecić Dr. Haberke jako wyjątkowego specjalistę w swojej dziedzinie. Jego profesjonalizm, wiedza medyczna i empatyczne podejście do pacjenta sprawiają, że wizyty u niego są zawsze owocne i komfortowe. Dr. Haberka wykazuje się nie tylko głębokim zrozumieniem problemów zdrowotnych, ale także umiejętnością słuchania i wspierania pacjentów w trudnych chwilach. Jego diagnozy są precyzyjne, a zalecane leczenie skuteczne. Co więcej, Dr. Haberka zawsze poświęca czas na szczegółowe wyjaśnienie ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Olga Szotowska

Praktyka Nr1
Koszalińska 25
41-219 Sosnowiec

Profesjonalna pomoc w połączeniu z wielkim sercem dla drugiego człowieka. Cudowna lekarka, która od lat leczy całą naszą rodzinkę. Zaangażowanie, skuteczność i genialne podejście zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych 😉 Szczerze polecamy, u nas to był najlepszy wybór !!!
Opinia dodana przez: Patrycja

Czarosław Kijonka

Lekarz medycyny ratunkowej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny św Barbary
Sosnowiec

W zeszlym roku trafilam w rece tego lekarza po utracie przytomnosci szyl mi usta zajal sie mna bardzo delikatnie duzo do mnie mowil tlumaczyl jak to bedzie wygladalo. Polecam kazdemu tak znakomitego oraz zyczliwego lekarza. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aguś

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Plastycznej
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
Sosnowiec

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Maczek

Unia Bracka
ul.Dmowskiego
41-200 Sosnowiec

Pan Doktor Andrzej Maczek, to nie tylko znakomity lekarz, pełen wiedzy, cudownego kontaktu z pacjentem, zawsze potrafi porozmawiać, pocieszyć, a zwłaszcza postawić właściwa diagnozę i podjąć stosowne leczenie. Takich dobrych lekarzy już praktycznie nie ma ... Doktorze! Sama wiem, ze Panu jest potrzebna pomoc... Dowiedziałam się, ze jest Pan poważnie chory... Niech Pan wraca do zdrowia i swoich wdziecznych pacjentów! Stanisława B. z Bedzina.

dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog

Wojewódzki Szpital im . Św. Barbary
Sosnowiec Pl.Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Profesjonalista. Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, bezkompromisowy. Przy tym świetny chirurg z ogromną wiedzą. Bardzo wiele Panu Doktorowi zawdzięczam. Ogromnie dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Magdalena Zielińska-Herczak

EKG, Lekarz rodzinny

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Nie polecam! Pani doktor silnie strzeże swoje racje. Podejście do pacjenta bardzo aroganckie. Jeżeli chodzi o diagnozy stawia je chyba losowo, nie potrafi rozpoznać choroby.

lekarz Beata Wolniak-Mazur

Sosnowiec

Pani Doktor bardzo uprzejma , dziś jestem po komisji w ZUS , zainteresowanie duże ze strony Pani doktor moja chorobą , uprzejma , miła , wyrozumiała.... jestem zadowolony takim podejściem Orzeczenie wydane pozytywnie ...Polecam
Opinia dodana przez: Mario

dr Jan Kłopotowski

Sosnowiec

Nie rozumiem komentarza poniżej. Jestem pod opieką Pana doktora od 2 lat i zawsze jest miły, cierpliwy, przeprowadza dokładny wywiad. Chętnie daje skierowania na badania (wiekszośc lekarzy ma przed tym opory). Jestem pacjentką, która zawsze zazwyczaj ma wiele pytań i Pan doktor zawsze cierpliwie na wszystkie odpowiada, tłumacząc sposób leczenia. Jak dla mnie najlepszy lekarz pierwszego kontaktu z jakim dotąd miałam do czynienia.

lekarz Robert Straszak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wapienna 70
41-219 Sosnowiec

Brak zainteresowania pacjentem. Ignorancja poważnych problemów. Po zmianie lekarza okazało się, że to nie zapalenie krtani, tylko nowotwór złośliwy. Pół roku zmarnowane A można już było leczyć. Miły tylko dla doradców handlowych

Sebastian Naglik

Sosnowiec

Ja polecam Pana doktora byłem pierwszy raz przedstawiłem swoje dolegliwości i Pan doktor odrazu zareagował wyjasnił i odrazu skierował na badania kontrolne. Wizyta przebiegla pozytywnie fakt Pan doktor upiera się żeby odrazu działać i motywuje ...Ja polecam z czystym sumieniem Pana doktora
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Aneta Korczak

CENTRUM DIALIZA - OPIEKA SPECJALISTYCZNA
Jabłoniowa 27
41-200 Sosnowiec

Mega sympatyczna pani doktor, wszystko dokładnie opowiedziała , doradziła co dalej. Na każde zadane pytanie dostałam wyczerpujaca odpowiedz.
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Czytam opinie i nie dowierzam. Komuś sie wydaje że anonimowo może bez konsekwencji napisać co mu sie podoba? Pani doktor wielokrotnie mi pomogła. Jest konkretna i rzeczowa. I SZUKA przyczyny a nie zgaduje! Jak można takie oszczerstwa smarowac!
Opinia dodana przez: Marzena
Wspaniała lekarka! Kompetentna, empatyczna, życzliwa i wyrozumiała dla pacjenta. W kolejce do niej zwykle widuję ludzi w wieku 50+, a to wymagający pacjenci-wielu lekarzy odwiedzili i teraz dokonali ostatecznego, słusznego wyboru. Leczymy się u pani doktor Grabowskiej-Płanety i dobrze nam z tym!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Klimczyk

Sosnowiec

Bardzo rzeczowy, empatyczny lekarz, skrupulatny Dokładnie przegląda badania oraz udziela wyczerpujący informacji
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Kasperek

Gabinet Lekarski
41-200 Sosnowiec

Nie polecam. Niezbyt miłe podejście. Mimo, że wykonała badanie i przepisała leki ( ibuprofen, amotaks, pulnozin), to oznajmiła, że covid nie istnieje i nie istniał. Wg niej to grypa. Nie uznaje testów i szczepień. W takim razie czym jest "covidowe zapalenie płuc" i "zespół pocovidowy" ?
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Jadwiga Kłopotowska

Sosnowiec

Odradzam powyższego lekarza. Najlepiej omijać szerokim łukiem. W trakcie zapalenia nerek, bez badań kontrolnych z utrzymującą się temperaturą Pani doktor wypisała zwolnienie na 3 dni robocze i po tym terminie kazała iść do pracy. Nie pytała w wywiadzie o wcześniejsze moje dolegliwości i przypadki zdrowotne związane z zapaleniem nerek. Dowiedziałam się również, że w powyższej chorobie nie należy leżeć i wygrzewać się. Po mojej następnej wizycie po 3 dniach (nie ...
Opinia dodana przez: marzena

dr Marek Lipa

NZOZ TRANS-AJMED - Zespół wyjazdowy specjalistyczny
ul. Wojska Polskiego 23
41-208 Sosnowiec

Bardzo fajny pozytywny człowiek o dużym poziomie zaangażowania w pracę traktuję ją jak misję.Lekarz z powołania niczym doktor Judym .Altruistyczne podejście ,pełna przyjacielskości postawa to priorytet cechujący jego

lekarz Aleksander Granicki

Lekarz orzecznik ZUS, Neurochirurg

Sosnowiec

Witam, odnosząc się do wizyty u Pana dr Granickiego, no cóż osoba skamieniała o lodowatym sercu, kiedy zwraca się do pacjenta nawet nie patrzy w oczy. Mam dwie przepukliny na odcinku piersiowym między C5 a C6 i C6 a C7 diagnoza operacja! Więc zapytałam co do tego czasu może jakieś leki, rehabilitacja ani jedno ani drugie bo nic nie pomoże więc że względu że dźwigam w pracy i pracuje fizycznie ...