Sebastian Naglik

Lekarz rodzinny

Dwie wizyty u tego lekarza i porażka totalna brak jakichkolwiek kompetencji i podejścia do pacjenta wypisanie L4 z łaski na uciechę już pominąć fakt, że przez wypisywanie leków bez sensu które i tak nic nie pomogą wręcz pogorszył bo ciężko było wypisać antybiotyk. Szczerze odradzam nigdy więcej żadnej wizyty.

Tragedia! Zdecydowanie nie polecam. Mam dużo stresu i dużo na głowie i zaobserwowałam spadek formy, skóra, włosy, paznokcie, paznokcie, ogólne samopoczucie i takie tam chciałam poradzić się w tej sprawie, jakieś witaminy sama nie wiem a lekarz powiedział "co ja mam zrobić. Może powinna pani sobie zrobić wolne, ja pani nic na to nie poradzę" i z łaską wypisał skierowanie na badanie krwi które i tak według niego nic nie da. I na tym temat zakończył.