lekarz Mateusz Krakowiak

2,4
2,1

Nigdy w życiu nie spotkałam na swojej drodze takiego lekarza! Wysokiej klasy specjalista. Byłam w szoku i z niedowierzaniem czytałam wszystkiego negatywne opinie, które zostały zamieszczone na tej stronie. Kompletnie żadna nie pasuje do wizerunku i kompetencji Pana Doktora. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzebuje dany pacjent. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności i podejścia do choroby z jaką przyszło się nam zmierzyć. Mój syn bardzo cierpiał z powodu bólu kręgosłupa. Choroba postępowała, objawiając się niedowładem nogi a co za tym idzie,uniemożliwiając mu normalne funkcjonowanie. Pan Doktor już na pierwszej wizycie postawił diagnozę i zakwalifikował go do zabiegu operacyjnego...
Dziś możemy się cieszyć z powrotu do zdrowia. Ręce pana Doktora czynią cuda. Mój syn jest wyprostowany a czucie wróciło całkowicie! Nie odczuwa również bólu!
Polecam Pana Doktora z całego serca! Nie zawiedziecie się!

Dzis , osobiscie doswiadczyłam profesjonalizmu , delikatnosci, i dobrej komunikacji podczas zabiegi termolezji. Przygotowałam sie psychicznie na wieksze cierpienie ale nie było potrzeby, Doktor zapewnił mnie , ze dołży staran aby bolesne momenty były odpowiednio znieczulane. Czułam , ze doktor sledził dokładnie i szukał własciwy nerw a upewniwszy sie sygnalizował swoje czynnosci. Wspaniale wspólpracował z pielęgniarka. Jednym słowem - moge z wdzięcznoscia wyrazic swoją opinię : Brawo Panie Doktorze!!

Ten gosc to porazka!!! 3 letniemu dziecku z grypa zoladkowa przepisuje augmentin i nospe,dziecko wymiotuje nawet po zwyklej wodzie a ten kaze jeszcze antybiotyk wciskac,ktory zreszta przy jelitowce jest zbedny...po nas do gabinetu wchodzi pani z objawami ospy a pan "doktor" przepisuje...augmentin. Żenada po prostu,taki ktos kto zna tylko jeden lek na wszystkie choroby chyba nie powinien byc lekarzem

10 cio letniemuDziecku z ostrym zapaleniem wyrostka przepisal leki rozkurczowe i odeslal do domu.Dziecko żywiołem do szpitala w Grudziadzu i od razu trafilo na stol operacyjny. Sprawe zglosilem do rzecznika praw pacjenta.

Niegrzeczny, nieuprzejmy wrecz chamski. Zadnego poszanowania dla starszych ludzi! I ktos taki jest “lekarzem“. Wstyd!!!

Arogancki, brudny, obskurny. w ciagu 10 minut przyjal 6 pacjentow. Z ewidentnymi objawami półpaśca, wyslal mnie do dermatologa (piatek wieczor), sam nie widzial powodow zeby wystawic zwolnienie z pracy, stwierdzil ze z takimi objawami mozna stac o 5 rano na przystanku. Dodam ze inny lekarz w poniedzialek byl przerazony stadium choroby. radze unikac konowała

Wizyta na pogotowiu w szpitalu w Kwidzynie trwało około minuty, i przez tę krótką chwilę lekarz był miły. Ale niestety pomylił chorobę wirusową z ostrą odmianą szkarlatyny. Na pytanie : czy na pewno nie jest to szkarlatyna ? lekarz zdecydowanie zaprzeczył mimo objawów jasno wskazujących właśnie na szkarlatynę i lekką ręką zalecił panadol. Tak lekko wydana opinia mogła kosztować dziecko życie a na pewno zdrowie. Egzamin z chorób zakaźnych jeszcze przed tym lekarzem...