lekarz Mateusz Szymczak

Wizyta na NFZ nie była miłą wizytą u Pana Dr byłam z bolącą kostką i temat powinien do kostki się zawęzić a kiedy poprosiłam o L- 4 dostałam wykład że powinnam iść się kształcić i prace zmienić mając 50 lat skoro mnie boli noga przy stojącej pracy !!! Życzę Panu Dr żeby go nic nie bolało jak będzie miał 50 lat !!!

Życzę Panu Dr żeby go nic nie bolało jak będzie miał 50 lat !!!

Odnoszę wrażenie, że to lekarz z powołanie. Pierwszy raz spotkałam takiego LEKARZA - ortopedę w przychodni w Rypinie. Słucha naprawdę pacjenta. Wszystkie zgłaszane przez chorego dolegliwości traktuje z należytą uwagą. No i mimo niewątpliwego zmęczenia (ogrom pacjentów) jest życzliwy!!! Szczerze Go polecam. Jeśli twój lekarz dał ci skierowanie do ortopedy z chorym biodrem, a w międzyczasie zaczęły się problemy z barkiem, to też się tym zainteresuje, nie musisz przynosić nowego skierowania. Cz właśnie nie powinno tak być?

Bardzo dobry lekarz.Życzliwy uprzejmy zawsze służy pomocą. Przy pierwszej wizycie robi USG. Jednym słowem bardzo konkretny.

Życzyłabym wszystkim pacjentom i sobie więcej takich lekarzy jak dr Mateusz Szymczak. Życzliwy i sympatyczny a przy tym konkretny i rzeczowy. Z empatią podchodzi do każdego pacjenta. Korzystałam z pomocy doktora kilkakrotnie i za każdym razem uzyskałam fachową i skuteczną pomoc . W sposób zrozumiały tłumaczy , na czym polega problem medyczny i jak można go rozwiązać.Serdecznie dziękuję za wzorcowe podejście do pacjenta i życzę dalszych sukcesów. Barbara Ososińska

Bardzo dobry lekarz, jestem gotow stwierdzic ze lekarz z powolania. Widac ze zalezy mu na wyleczeniu pacjenta, na jego zdrowiu. Empatyczny, uprzejmy.