lek. dent. Mateusz Zybko

Przedewszystkim trzeba zacząć od jednego prostego stwierdzenia - poziom gabinetu Pana doktora jest naprawde na najwyższym poziomie (z uwzględnieniem przesympatycznych asystentek :) ) Zabieg został wykonany tak sprawnie i w tak ekspresowym tempie ,że znieczulenie nabrało całkowitej siły gdy ja już byłem dawno po zabiegu :) (warto zaznaczyć,że nie musiałęm wcale o nie prosić - zostało one zaaplikowane z automatu ) Na wielki plus przemawia fakt ,osobnej poczekalni dla dzieci . Posumowując z pełną świadomością polecam usługi Pana Mateusza Zybki . Wyposażenie i jakoś wykoanania zabiegów stomatologicznych jest na wysokim ...

Na wielki plus przemawia fakt ,osobnej poczekalni dla dzieci .

Posumowując z pełną świadomością polecam usługi Pana Mateusza Zybki . Wyposażenie i jakoś wykoanania zabiegów stomatologicznych jest na wysokim poziomie .

D.Gajewski

poszlam na wymiane malutkiej plomby (bo byla amalgametowa i ponoc "bardzo a to bardzo niezdrowa". po dwoch dniach dostalam sily bol,pan zybko zdiagnozowal odrazu zakarzenie korzenia (nawet bez zdjecia RTG),konsekwencja: leczenie kanalowe= 3 razy wizyta po 300zl (plus plomba 300) razem 1200zl-ten pan wie jak sie zarabia.(a ponadto ma rengena w oczach)

NIE POLECAM! Opinia o tym lekarzu jest tragiczna.

NIE POLECAM!
Opinia o tym lekarzu jest tragiczna.

Tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak.

przyszlam z bolem na ktory jedyna rada bylo usuniecie zeba. Tego samego dnia w innym gabinecie okazalo sie ze wystarczylo 5 min by bol ustapil, co wiecej zab byl do uratowania. jakis czas wczesniej mialam usunity inny zab. kto wie czy nie mozna bylo tamego rowniez uratowac. i rowniez uwaga,co sie dowiedzialam pan dr mimo rozreklamowania sie, nie ma zadnej specjalizacji,nie palecam

Sam jestem stomatologiem .... proszę uwierzyć ... potrafię to ocenić w sposób obiektywny ... to lekarz z pasją ... dokładny, uprzejmy o dużej wiedzy mimo młodego wieku ... więcej takich a będziemy najlepsi w Europie. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie. Chciałbym napisać osobie ,która tak niepozytywnie wyraziła się o doktorze Zybko, by pisząc takie brednie miała odwagę się podpisać a nie występować jako anonim ... a może to konkurencja,która podupada. Moja opinia nie polega na koleżeństwie tylko obiektywnej ocenie. Pochodzę z południowej Polski a do gabinetu trafiłem przez przypadek. Proszę także pamiętać, że jakośc kosztuje. Lek. stom. ortodonta Zygmunt Drozd

strasznie drogo, niedokladny, fleja, powolny.

strasznie drogo, niedokladny, fleja, powolny.

Lekarz jest kompetentny sumienny wizyta niedroga.Mila fachowa obsluga krotki czas oczekiwania.Lekarz jest specjalista w tym co robi POLECAM GORACO!!!!!!!

sympatyczny dobry i przyjazny lekarz jest dokładny do zawsze mówi co trzeba jeszcze zrobić zawsze ma czas dla pacjenta

Komfort, poczucie bezpieczeństawa, profesionalizm, milo, sympatycznie, bezboleśnie - pełen profesionalizm ;)) Wśród gabinetów Malborskich - NAJLEPSZY pod każdym względem;)

Wśród gabinetów Malborskich - NAJLEPSZY pod każdym względem;)