Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
39-300 Mielec

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.

Wolny termin: jutro o 09:30. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

Opinia dodana przez: Ewelina
Medycyna estetyczna Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

Opinia dodana przez: Olga
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: dzisiaj o 13:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota