Lekarze Medycyna estetyczna Gdynia

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
                                       dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia
                                       lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Piotr Szlązak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Merytoryczne podejście do problemu. Pełne omówienie problemu oraz zalecona kompleksowa terapia. Z silnego rzutu łuszczycy wyprowadził mnie w ciągu tygodnia intensywnego leczenia. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Grzegorz Kaźmierowski

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Flebonet
ul. Generała Józefa Bema 16/2
81-386 Gdynia

Lekarz masakra odnośnie podejścia do pacjenta można odczuć coś takiego ...po co pani do mnie przyszła i zawraca mi głowę ... Może wizyty prywatne wyglądają inaczej ale empatii nie można kupić .Nie polecam!!!!!