Medycyna Estetyczna Gdynia

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Anna Gołębiowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !

Opinia dodana przez: Iza
Medycyna estetyczna Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie przyczyny. Jestem już na końcowym etapie leczenia. Borykałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. W ciągu roku straciłam ponad połowę wszystkich włosów. Teraz przy czesaniu czy myciu wypada mi zaledwie kilka - co jest uznawane za normę. Fakt jest taki, że trzeba być przygotowanym finansowo na takie leczenie, ale jeśli idzie za tym spodziewany efekt, jak w tym przypadku - zdecydowanie warto. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Szlązak

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Lekarz wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie, zapomniał tylko napomknąć o małym szczególiku, a mianowicie, że skutkiem ubocznym leczenia może być grzybica (chodzi o paznokcie). Po leczeniu dr Szlązaka właśnie się jej nabawiłam. Miał mi pomóc, a bardzo bardzo zaszkodził, czym w ogóle się nie przejął. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

dr Grzegorz Kaźmierowski

Medycyna estetyczna, Flebolog

Flebonet
ul. Generała Józefa Bema 16/2
81-386 Gdynia

Lekarz protekcjonalny, nie przejmuje się zdrowiem pacjenta historią choroby interesują go tylko pieniądze z NFZ-u.

dr n. med. Marta Malek

evi-MED
Bp.Dominika 8-14
Gdynia

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Gdynia