Filtruj terminy

{'id': 32238, 'name': u'Gryfice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. med. Krzysztof Marosz

Medycyna estetyczna

Dermoclub
Wałowa 10
Gryfice

Miałam przyjemność być pacjentką Pana Doktora. Lekarz profesjonalny, kompetentny i bardzo uprzejmy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił. Nie popędzał, miał dla mnie tyle czasu ile potrzebowałam. Pan doktor ponadto ma tak sprawną rękę, że w trakcie zabiegu nie czułam bólu. Efekt pracy dr Marosza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Polecam serdecznie, bardzo konkretny, spokojnie wszystko objaśnia,pomógł mi w 100 procentach, bardzo sympatyczny człowiek
Opinia dodana przez: Małgorzata