Lekarze Medycyna estetyczna

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne GlivClinic
pl. Piłsudskiego 6/1A
Gliwice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Monika Kucharczyk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pani doktor bardzo miła,uprzejma, kompetentna. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba. Polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. med. Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
44-100 Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Grzegorz Mocny

dr n. med. Grzegorz Mocny

Szpital Dworska
Dworska 1B
30-314 Kraków

Dr. Mocny zasługuje na pozytywny komentarz po mojej operacji plastyki brzucha. Jego wyjątkowe podejście, dostępność nawet w święta Bożego Narodzenia i profesjonalizm są godne podkreślenia. Operacja przekroczyła oczekiwania, a lekarz wykazał się doskonałym fachowym przygotowaniem i zrozumieniem dla pacjenta. Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

Witam, Pani doktor Nalewczyńska to doskonały i rzetelny specjalista. Wielokrotnie już byłam na zabiegach w klinice Estinity w Legionowie i muszę przyznać, że pracują tam doskonali fachowcy. Pani Agnieszka wykonywała mi zabiegi powiększania ust oraz likwidacji zmarszczek. Przed sezonem letnim, będę chciała na pewno zapisać się na leczenie nadpotliwości. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, lub boi się bólu, nie ma obaw, można bez wahania iść do Estinity. Polecam !!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Fantastyczny lekarz, pełny profesjonalizm , bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz "magiczne oko dermatologa" - widzi dokładnie to co należy poprawić w delikatny i wysublimowany sposób, bez zbędnej przesady. Najlepszy lekarz to taki, który potrafi zadziałać w taki sposób, aby nikt nie spostrzegł się, że nastąpiła jakaś ingerencja - a to jest niebywała sztuka. Taki lekarzem jest właśnie Pani Katarzyna. Polecam.
Opinia dodana przez: Asia

dr Urszula Brumer

dr Urszula Brumer Medycyna Urody
ul. Oświatowa 14 (róg Strąkowej)
01-366 Warszawa

Pani Doktor jest wyjatkowa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jest perfekcjonistka, co w zabiegach medycyny estetycznej jest najwazniejsze, a poza tym ma doskonaly kontakt z pacjentem. Pani Doktor jest bardzo dokladna, staranna i delikatna- zabiegi wykonuje pewnie, sprawnie i bezblednie. To lekarz z powolania i charakteru. Jest zawsze punktualna, szanuje czas i pieniadze pacjentow, nigdy nie "przesadza" z iloscia i cena zabiegow, jakie poleca pacjentom. Jesli jakis preparat moze nie zadzialac ...

dr n. med. Anna Gołębiowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

Monika Kusowska

Internista, Medycyna estetyczna

ParkEstetica
02-904 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona po wizytach u Pani dr. Zawsze uprzejma, życzliwa, cierpliwa, zawsze trafia w 10 z lekiem. Przyjmuje również w Mińsku Maz. w Milmed na ul. Kresowej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Iwona Wróblewska

Widok 20
26-600 Radom

BARDZO Polecam Panią dr.Wróblewska!!!! Mam 34 lata i mieszkam w Warszawie, parę razy robiłam sobie botox w stolicy i nie dość że 3-krotnie przepłaciłam to jeszcze miałam źle zrobiony:( u Pani dr.Wróblewskiej zawsze mam wszystko wykonane jak należy i płacę tylko 800zł a nie 2400!!!! Nie dajcie się oszukiwać i przepłacać!

lekarz Michał Kukulski

QKA MEDYCYNA ESTETYCZNA - MICHAŁ KUKULSKI
61-553

Dr Michał Kukulski to kompetentny, rzeczowy, bardzo dobry specjalista i fachowiec. Dziękuję z calego serca, za okazaną mi pomoc i wsparcie po ciężkiej operacji (jestem po zabiegu usunięcia piersi). Trafiłam do Doktora Kukulskiego z polecenia i wszystkim śmiało mogę go polecić. Bardzo mi On pomógł, podniósł mnie na duchu, dzięki niemu szybciej wróciłam do normalnego codziennego życia. Żałuje tylko, że od razu nie trafiłam do Doktora Kukulskiego. Jest On najlepszym ...
Opinia dodana przez: Gabriela

Urszula Świderska-Netczuk

Alergolog, Medycyna estetyczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: lidia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Paweł Świercz

dr n. med. Paweł Świercz

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Niedawno byłam u dr Pawła Świercza i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego wiedzą i uprzejmością. Lekarz przyjął mnie ciepło i poświęcił wystarczająco czasu, bym mogła dowiedzieć się wszystkiego na temat leczenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

Iwona Krędzielak-Manikowska

Internista, Medycyna estetyczna

Instytut Technologii Urody
03-908 Warszawa

Niesamowite jest spotkać w swoim życiu taką osobę jaką jest Pani Iwona Krędzielak-Manikowska. Szeroka wiedza z zakresu leczenia, profilaktyki, trafne diagnozy, idealnie dobrane leki i zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki Pani Doktor dowiemy się jak dbać o swój organizm, jak pielęgnować swoją cerę by osiągnąć niebywałe piękno ukryte w każdym z Nas. Serdecznie polecam http://www.happyclinic.pl/ gdzie można umówić się na konsultacje, dostać pełną diagnozę i leczenie lub usługi kosmetyczki używającej dermokosmetyków ...
Opinia dodana przez: JLilia
Pani Doktor to znakomity specjalista i wspaniały człowiek, niesamowicie ciepła i otwarta osoba. W gabinecie i w towarzystwie Pani doktor czułam się bezpiecznie. Pani doktor jest przemiłą osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie. A efekt zabiegów? Hm, nie chciałabym wyjść na osobę zapatrzoną w siebie, ale moje usta są naprawdę piękne, a dzięki zabiegowi laserem Max Deep IR i mezoterapii mój owal twarzy i skóra odzyskały młodzieńczy wygląd! Dziękuje ...

Małgorzata Noll-Kaczyńska

DERMA DESIGN Poradnia Dermatologiczna
07-410 Zabrodzie

Witam. Ta Pani wyleczyła mnie z łuszczycy maścią cygnolinową. Wielu moich znajomych do niej chodzi i również są zadowoleni. Zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: Radek

lek. med. Gabriela Mercik

Biały Dwór 23
47-430 Rudy

Wizyta u Pani Doktor była bardzo profesjonalna. Miałam obawy co do założenia nici, jednak zostałam uspokojona. Wszytsko było idealne. Uprzejmy personel, wykształcony i dbający o klienta. Na drugi dzień dostałam telefon z pytaniem jak się czuje, czy wszytko w porządku. Sam zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Sobolewski

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SOBOLEWSKI
ul. Młynowa 38
Białystok

Pełen profesjonalizm,jestem zachwycona ,modelowanie twarzy i powiększone usta.Twarz pełna blasku i nieprzedobrzone efekty

lekarz Anna Kępka

Medycyna estetyczna, Internista

Gabinet medycyny estetycznej lek. med. Anna Kępka
ul. Lucjana Rydla 71
70-783 Szczecin

Pani doktor Anna Kępka "wyprowadziła" moją twarz po wizycie u niekompetentnej kosmetolożki, która użyła niewłaściwego produktu do mezoterapii makroiglowej. Leczenie było poważne antybiotykami i innymi lekami. Wyglądam normalnie, dziękuję.

dr n. med. Mateusz Zachara

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Jestem w 4 tygodniu po operacji, do końcowych efektów jeszcze daleko, mimo tego chciałabym się podzielić moja opinia. Jestem niezmiernie zadowolona z przebiegu operacji, czasu przed jak i po. Otrzymałam profesjonalna a zarazem bardzo serdeczna opiekę. Odnośnie doktora to bardzo dobry fachowiec, nie jest może zbyt wylewny ale i nie musi, ja wiem ze wykonał swoją prace na najwyższym poziomie bo jest z natury profekcjonistą. Jestem pewna ze efekty będą ...